hull.plWyprawa na antypody to prawdziwe wyzwanie. Australia i Nowa Zelandia to wymarzone miejsca dla wszystkich, którzy pragną przeżyć wielką przygodę – ucząc się, pracując i podróżując.
Dynamicznie rozwijająca się gospodarka tych krajów sprzyja powstawaniu nowych miejsc pracy czego skutkiem jest zapotrzebowanie na nowych pracowników w wielu dziedzinach i specjalizacjach zawodowych. W zależności od tego, jak dobrze zna się język angielski i czy posiada się dodatkowe umiejętności, można liczyć na oferty pracy prawie w każdym zawodzie i branży. Pracy jest pod dostatkiem gdyż na jedną osobę – przykładowo w Australii – czeka aż pięć ofert pracy. Również oba kraje cieszą się najwyższym standardem życia i najbardziej międzynarodowym systemem wymiany studentów. Możliwość podjęcia nauki w tych krajach oraz elastyczny system edukacji sprawia, że wielu Polaków decyduje się na wyjazd do krainy kangura i kiwi na dłuższy okres czasu, często rozważając pobyt stały. Dlatego warto przemyśleć temat Australii i Nowej Zelandii, bo oba kraje oferują nie tylko spokojną i dostatnią egzystencją, ale również kwalifikacje i doświadczenie cenione oraz poszukiwane na całym świecie.
Zapraszam Was – drodzy czytelnicy do zapoznania się z treścią naszego wydania, która odsłoni przed Wami uroki studiowania na antypodach oraz podpowie, jak otworzyć restaurację lub kupić własny „kawałek podłogi” na Wyspach

Czekamy na Wasze listy i również kontakt telefoniczny już pod nowy nasz numer telefonu 0844 5555 48.

hull.pl