hull.plPortal dla Polonii w Hull prowadzimy  już ponad trzy lata i nieprzerwanie pracujemy nad jego rozwojem. Dzisiaj jesteście świadkami kolejnej, piątej już odsłony hull.pl.

Lepszy, bardziej czytelny i przejrzysty układ strony, łatwy dostęp do poszczególnych działów,  szybki dostęp do nowości, możliwość śledzenia zmian i update-ów na stronie oraz zachęcający design z wieloma zdjęciami z naszego miasta to kilka z głównych celów, które przyświecały nam podczas prac nad nową wersją hull.pl. Zaznaczamy jednocześnie, że to nie koniec zmian. Obecna wersja strony oznaczona jest symbolem version beta co oznacza, że prace nad tą wersją nadal trwają. Będziemy Was informować o wszystkich zmianach i mamy nadzieję że nowy design oraz funkcjonalność przypadną Wam do gustu oraz pomogą w korzystaniu z naszego portalu. Prosimy Was o informowanie nas o przypadkach gdy strona nie zadziała zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, bądź gdy dostrzeżecie na niej jakiekolwiek błędy. Pomoże nam to ostatecznie dokończyć prace nad tą wersją portalu oraz rozpocząć prace nad nowymi projektami.
Dziękujemy Wam za ostatnie trzy lata, które spędziliście z nami i życzymy Wam samych miłych wrażeń podczas korzystania z portalu polonijnego w Hull.

Co więc Wy myślicie o nowej wersji strony hull.pl? Napiszcie swoje uwagi na forum.
Tutaj znajduje się link do tematu na forum.

Dziękujemy.

z serdecznymi pozdrowieniami

Grzegorz Futyma
Director InterWeb Solutions