Dwie kobiety i jeden mężczyzna próbowali porwać dziecko z Pickering Park. Policja upubliczniła ich rysopisy.
Chcieli uprowadzić dziecko z parku
Matka była ze swoją czteroletnią córką na ogrodzonym placu zabaw w Pickering Park we wschodnim Hull w środę w godzinach lunchu. Gdy kobieta spuściła córkę na chwilę z oka, by zająć się drugim dzieckiem, do dziewczynki podeszła trójka dorosłych w wieku 20 – 30 lat.

Zaproponowali dziecku wspólne oglądanie ptaków w innej części parku. Gdy matka zorientowała się, że dziecka nie ma przy huśtawkach, pognała za nimi i odebrała córkę. Trójka dorosłych następnie uciekła z parku.

Kobieta o wydarzenia zawiadomiła policję. Rzecznik prasowy Humberside Police informuje: „To pojedynczy przypadek, a policja stara się ustalić kontekst zdarzenia i upewnić się co do intencji trójki dorosłych” oraz prosi wszystkich, którzy są w posiadaniu jakichkolwiek informacji związanych ze sprawą, o kontakt z policją pod numerem telefonu 101.

Poszukiwane są dwie kobiety przed 30 rokiem życia, obie białe, o szczupłej budowie ciała oraz wzroście około 170 cm. Pierwsza ma długie do ramion ciemne włosy, druga włosy podobnej długości, ale jaśniejsze, a w czasie zdarzenia miała na sobie różowe spodnie sportowe oraz japonki. Był z nimi mężczyzna po 20 roku życia, również biały, około 180 cm wzrostu, który miał na sobie wełnianą czapkę, wełniany sweter oraz ciemne jeansy.

Źródło: http://www.hulldailymail.co.uk/