Dokładnie 5 czerwca mija termin zapisywania dzieci na zajęcia w Polskich Szkołach Internetowych Libratus. Sprawdź, dlaczego warto posłać swoją pociechę na takie zajęcia!

Szkoły Libratus przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat, które mieszkają poza granicami Polski. Nauczyciele zatrudnieni w Libratusie realizują polską podstawę programową, dzięki czemu dziecko może otrzymać polskie świadectwo. Olbrzymią zaleta jest również możliwość nauczenia się poprawnej polszczyzny.

Warto zaznaczyć, że program realizowany jest zdalnie — czyli za pomocą specjalnej platformy internetowej. To rozwiązanie o wiele bardziej elastyczne niż znane wszystkim szkoły sobotnie. Uczniowie mają możliwość ukończenia gimnazjum bez wychodzenia z domu! Dodatkowo zaawansowane platformy e-learningowe umożliwiają im odbywanie indywidualnych konsultacji u pedagogów, korzystanie z zaawansowanych narzędzi i pomocy naukowych czy udział w konkursach aktywizujących i zachęcających do pogłębiania wiedzy.

Wiele dzieci zaniedbuje naukę języka polskiego, jeśli ich rodzice nie dbają o nią wystarczająco dobrze. Tymczasem trudno znaleźć chwilę czasu, by samodzielnie uczyć swoje dziecko polszczyzny. Dwujęzyczność pozwala na sprawne poruszanie się w dwóch kulturach i rozwija zdolności językowe dziecka.

Jeśli zastanawiasz się nad posłaniem dziecka do szkółki sobotniej, rozważ zapisanie go na zajęcia do szkoły Libratusa. Oferta edukacyjna szkół Libratus jest naprawdę bardzo szeroka i dostosowana do wszelakich zainteresowań uczniów. To również doskonała okazja do nawiązania kontaktów z polskimi rówieśnikami, którzy mieszkają niekiedy na drugim końcu świata.

Okres rejestracji zbliża się powoli do końca. Zapisu można dokonać za pośrednictwem strony internetowej Polskich Szkół Internetowych Libratus. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

W razie pytań rodzice proszeni są o kontakt pod adresem mailowym sekretariat@libratus.edu.pl lub drogą telefoniczną: 0048 12 44 66 865.