Dużymi krokami zbliża się znany na cały kraj festiwal Hull Fair, a wraz z nim konkurs na najlepszy plakat. Organizowany po raz trzeci, w tym roku konkurs ma przyciągnąć jeszcze więcej uczestników.
Autor plakatu poszukiwany
Hull City Council razem z Heritage Learning i sponsorem – Mercury Marketing – zachęcają dzieci i młodzież poniżej 16 roku życia do namalowania plakatu, który w tym roku będzie reklamował znany i kochany Hull Fair. Zasady są proste – dzieło ma mieścić się na kartce formatu A4, a jedna trzecia część dołu ma być pozostawiona czarna. Poza podpisem autora, na plakacie nie powinny znajdować się żadne napisy.

Gotowy projekt można przesłać organizatorom pod adres 35 High Street, Hull, HU1 1NQ z dopiskiem 'Hull Fair Poster Competition’ najpóźniej do piątku 9. sierpnia lub wręczyć osobiście przedstawicielom Heritage Learning podczas Veteran`s Weekend albo Play Day. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko autora, jego wiek oraz imię i nazwisko rodzica lub opiekuna oraz jego numer telefonu.

Wybrany przez jury plakat będzie promował tegoroczny Hull Fair w całym mieście, dodatkowo będzie pokazywany podczas Junior Open Exhibition w Ferens Art Gallery. Co więcej, 10 najlepszych prac będzie wyświetlanych na profilu Heritage Learning na Facebooku.

Źródło: www.hullcc.gov.uk