Już w październiku rusza angielska trasa kabaretu Ani Mru-Mru. Artyści odwiedzą Bristol, Leicester, Manchester, Sheffield oraz Birmingham. Gwiazdy polskiej sceny kabaretowej wystąpią po raz kolejny na zaproszenie portalu internetowego www.leeds-manchester.pl

Kabaret Ani Mru Mru w Anglii.

Zwycięzcy Specjalnej Nagrody Programu 2 podczas Gali Telekamery 2011 cieszą sie niesłabnącą popularnością zarówno w kraju jak i za granica. I nikogo to nie dziwi, ponieważ Ani Mru-Mru to kwintesencja dobrego humoru na najwyższym poziomie, a każdy ich występ gwarantuje co najmniej 2 godziny wyśmienitej zabawy pełnej niespodzianek.

Marcin Wójcik, Michal Wójcik i Waldemar Wilkołek zapraszają na znane i lubiane skecze, jak również premierowe numery. Nie zabraknie tez kilku perełek. Wszystkie przedstawienia zaczynają sie o godzinie 20.00, a w związku z ogromnym zainteresowaniem występami, zorganizowano dodatkowe koncerty w Sheffield i Birmingham o godzinie 16.00.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wspólnej zabawy. Bilety w cenie £18 w przedsprzedaży (£20 w dniu występu) można kupić na www.ticketweb.co.uk bądź w wybranych Polskich sklepach.

Informacje o występach znajdziecie na  www.leeds-manchester.pl/animrumru