W tym roku jako swoje przedstawienie świąteczne teatr miejski Hull New Theatre wystawi pantominę „Alladyn”. Znakomita obsada, przezabawny scenariusz i cudowna scenografia sprawiają, że spektakl spodoba się osobom w każdym wieku.

W rolę Dżina z lampy wcieli się David Witts, znany przede wszystkim z roli Joeya Branninga w EastEnders. W spektaklu weźmie także udział duet komików: The Grumbleweeds. Dwójka aktorów wcieli się w chińskich policjantów: można spodziewać się chaosu i prześmiesznych gagów, z których znani są The Grumbleweeds.

Dyrektor wykonawczy przedstawienia, Jonathan Kiley, mówi: „Jesteśmy zachwyceni, że mamy tak wspaniałą obsadę tegorocznego spektaklu. W tej produkcji znajdzie się coś dla każdego, w tym świetne numery musicalowe, zabawne wydarzenia i piękna sceneria oraz kostiumy. Nie mam wątpliwości, że to będzie nasze najbardziej spektakularne przedstawienie. Magiczne przygody Alladyna, zaczarowana lampa, Dżin, latający dywan i oczywiście prześmieszna postać wdowy Twankey ożywią ten spektakl, który jest odpowiedni dla widowni w każdym wieku” (cyt. za visithullandeastyorkshire.com).

Spektakl będzie grany od 4 grudnia br. do 4 stycznia 2015 r. Bilety w cenie od £17,50 można kupić w kasach teatru lub on-line.