Nowy sklep sieci Home Bargains zapewni 50 miejsc pracy oraz tchnie nowe życie w nieużywane lokale. Wielkie otwarcie już w sobotę.

Na remont lokalu zajmowanego wcześniej przez supermarket Netto przy Eton Street (boczna Hessle Road) Home Bargains przeznaczyło pół miliona funtów. Sobotnie otwarcie sklepu uświetni swoją obecnością Lord Mayor Mary Glew. To już piąty sklep tej sieci w Hull. „Jesteśmy podekscytowani otwierając go i chętnie powitamy w nim nowych i dotychczasowych klientów” – mówi dyrektor operacyjny Joe Morris i dodaje: „Eton Street będzie dla nas świetną lokalizacją” (cyt. za hulldailymail.co.uk).

Sieć tanich sklepów z akcesoriami domowymi, kosmetykami i przekąskami otwiera już 50 sklep w tym roku na terenie Wielkiej Brytanii i obsługuje 3,5 miliona klientów tygodniowo.

Według radnego Darrena Hale`a otwarcie sklepu to świetna wiadomość dla całej dzielnicy: „Jesteśmy zachwyceni nowymi miejscami pracy oraz samą inwestycją, która mamy nadzieję pociągnie za sobą kolejne. To pomaga podnieść się okolicy”.