Rada Miasta Hull potwierdziła, że Hull Fair 2021 odbędzie się od piątku 8-mego do soboty 16 października (z wyłączeniem niedzieli 10 października).

Impreza zostały odwołana w 2020 roku po raz pierwszy od dziesięcioleci, z powodu globalnej pandemii. Teraz, po usunięciu przez rząd wszystkich ograniczeń dotyczących koronawirusa, w tym dotyczących dużych zgromadzeń, wydarzenie może się odbyć.

Hull Fair będzie miało do ​​zaoferowania jak zwykle emocjonującą gamę atrakcji. Na ofertę atrakcji dla dzieci  składać będą się domki zabaw, mini wersje kolejek górskich oraz karuzel. Dla dorosłych i rodzin tradycyjnie już duże koło oraz różnorodne szybkie i wysokie przejażdżki oferujące dodatkowe emocje oraz świetny widok z góry na wesołe miasteczko i nasze miasto. Nie zabraknie również zwykłych straganów wypełnionych jedzeniem, smakołykami, grami i zabawkami.

„W zeszłym roku bardzo nam brakowało Hull Fair oraz innych ważnych wydarzeń w naszym mieście, więc cieszymy się, że może impreza powrócić w 2021 roku. Wiem, że wszyscy nie możemy się doczekać, aby doświadczyć ekscytującej atmosfery i tych znajomych widoków, dźwięków i zapachów.” – powiedział radny miasta Hull Daren Hale.