Policja Humberside prosi wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania 49-letniej Renaty Antczak, o kontakt pod numerem 101.

Polka, która mieszkała przy ulicy Beamsley Way w naszym mieście, po raz ostatni była widziana we wtorek 25 kwietnia o godzinie 13.00. Jej zaginięcie zgłoszono następnego dnia, kiedy kobieta nie wróciła do domu na noc. Renata Antczak nigdy nie spędzała nocy poza domem bez wcześniejszego poinformowania bliskich, dlatego byli oni zaniepokojeni. Zgłosili zaginięcie, a policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania, które do tej pory są jednak zupełnie bezskuteczne.

Renata Antczak ma około 167 cm wzrostu, a jej budowa ciała jest raczej szczupła. Cechą charakterystyczną Polki są długie do ramion proste blond włosy. Po raz ostatni widziano ją we fioletowej koszulce i niebieskich spodniach.

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą wiedzieć cokolwiek na temat miejsce przebywania Renaty Antczak, o kontakt pod numerem telefonu 101. Numer sprawy to 324 z dnia 26 kwietnia 2017.