Zbliżający się weekend obfitować będzie w ciekawe wydarzenia. W ciągu tych dwóch dni na terenie Hull i Beverley odbędzie się kilka imprez, których nie sposób przegapić. Jednym z nich będzie kolejny wyścig motorówek w ramach P1 SuperStock UK Championships. Emocjonujący wyścig przy Hull Marina można oglądać za darmo.
Wyścigi motorówek w Hull
P1 SuperStock to następna generacja sportów wodnych. Ściganie się, które jest tanie, sprawiedliwe i niezwykle emocjonujące, tak dla zawodników, jak i widzów. Zawody na wodzie są zupełnie odmienne od tego, co znamy z bieżni. Trasa stale się zmienia, dzięki czemu sport ten jest niezwykle spektakularny i wciągający. Dzięki wąskim trasom i dużej zwrotności łódek P1, zawody mogą odbywać się blisko brzegu, a widzowie podziwiać wszystko z niewielkiej odległości. Dzięki temu miasto może też zarabiać więcej dzięki sponsorom.

SuperStock odbywa się na krajowym poziomie, a zwycięzcy wyścigów zyskują możliwość wzięcia udziału w World Championship w 2015r.

Wyścigi to także świetna okazja, by wybrać się na wycieczkę do Hull Marina. Można tutaj przypłynąć samodzielnie lub korzystając z promu. Port jest świetnym miejscem wypadowym do innych miast: Whitby, Scarborough i Bridlington na północy, zaś na południu Boston, Wells-by-the-Sea, Great Yarmouth i Lowestoft. W samej marinie można też zatrzymać się na lunch i kawę w jednej z uroczych kafejek oraz podziwiać historyczne budynki.

Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć tutaj.