Black Friday to doskonała okazja do skorzystania z wyjątkowych promocji. Ale nie zawsze promocja okazuje się być dla nas korzystna. Mamy na to sposób! Sprawdź!

O co chodzi?

Black Friday nie jest zakorzeniony w polskiej kulturze. Tradycja dopiero zaczyna się rozwijać, obejmując w pierwszej kolejności sklepy z elektroniką i odzieżą. Ale w Wielkiej Brytanii, podobnie jak w USA, Czarny Piątek to istne szaleństwo zakupowe.

Dzień ten wypada w tym roku 25 listopada, ale obniżki zaczynają się już wcześniej. Tyle tylko, że trzeba umieć z nich korzystać. Bo, jak pokazują badania, wiele osób łapie się na marketingowe sztuczki, tracąc pieniądze. A przecież chcemy wydać jak najmniej, prawda?

Zakupy online

Robienie zakupów w sklepach stacjonarnych podczas Czarnego Piątku zwykle mija się z celem z dwóch prostych przyczyn. Po pierwsze, eksperci udowodnili, że promocje z tej okazji wcale nie są lepsze niż wyprzedaże organizowane w inne dni roku, także sezonowe obniżki cen (dotyczy to szczególnie branży odzieżowej). Właściciele sklepów stacjonarnych nie mogą po prostu pozwolić sobie na zbyt niską marżę, bo prowadzenie biznesu przestanie być opłacalne. Starają się zatem sprawić, by klient myślał, że oszczędza — choć wcale tak nie jest.

Po drugie, kiedy wpadamy do sklepu z nadzieją na zakup telewizora po obniżonej o połowie cenie, nie mamy czasu na zastanowienie się, czy to na pewno dobra decyzja. Szukamy najtańszego towaru i gnamy do kasy, byle tylko nikt nie zabrał nam towaru sprzed nosa.

Zakupy online pozwalają wyeliminować te problemy. Promocje w internecie, szczególnie na popularnym Amazonie, dostępne są o wiele wcześniej, bo zaczęły się już! Daje nam to więcej czasu na zastanowienie się.

A oferty, jakie na Amazonie możemy znaleźć, są o wiele korzystniejsze od tych, które dostępne są w innych sklepach, także internetowych. Sprawdź sam!

600 funtów oszczędności!

Poniżej przedstawiamy najciekawsze oferty, dzięki którym zaoszczędzisz nawet ponad 600 funtów! To nie żart!

parasol

Markowy parasol EFOSHM Unisex, odporny na złamania, półautomatyczny. Doskonały pomysł na prezent zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Tym bardziej, że zamiast 99 funów można go teraz kupić 76% taniej! Kliknij i sprawdź sam!

torba

Skórzana męska torba na komputer i dokumenty w stylu vintage. Początkowa cena? 299 funtów. Teraz torbę nabyć można za 84,78 funta. Darmowa przesyłka na terenie UK! Zobacz!

zegarek

Zegarek marki Burgmeister. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla stylowego mężczyzny — to właśnie go znalazłaś! Zegarek przeceniono o 82%. Początkowo kosztował aż 827 funtów. Takiej okazji wprost nie można przegapić! Kliknij i przekonaj się!

torebka

A dla kobiety? Elegancka torebka marki Veevan. Teraz dostępna za 21,99 funta. Kliknij!

Po więcej wyjątkowych okazji zapraszamy na Amazon! Sprawdź sam i wykorzystaj Black Friday do maksimum!