Na początku kwietnia przy Yeoman Drive w Beverley doszło do nietypowego zdarzenia. Nieznany mężczyzna rozebrał się przed 33-letnią kobietą. Do tej pory funkcjonariuszom policji nie udało się schwytać ekshibicjonisty.

Policjanci nadal poszukują mężczyzny, który rano (około 5.45) 3 kwietnia stanął nago przed kobietą przechodzącą wzdłuż Yeoman Drive w Hull (Beverley). Najpierw podszedł do swojej ofiary i zapytał ją o drogę do najbliższych publicznych toalet. Następnie skierował się ponownie w kierunku 33-latki i wyeksponował swoje nagie ciało. Ofiara szybko uciekła, pozostawiając sprawcę na miejscu zdarzenia.

Niestety, nie ma więcej informacji na temat tamtego zdarzenia. Policjanci wciąż poszukują świadków, którzy mogli widzieć tę sytuację lub widzieli mężczyznę w okolicy miejsca zdarzenia. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje, proszone są o zgłoszenie się na policję pod numerem telefonu 101 i podanie numeru referencyjnego sprawy: 2179178.

Ofiara poinformowała śledczych, że ekshibicjonista mógł mieć od 25 do 30 lat, był białym mężczyzną i nie posiadał włosów.

Ze względu na to, że do tej pory nie udało się ustalić, kto był sprawcą napaści na kobietę w Beverley, zalecamy zachowanie ostrożności. Warto także dopilnować, by nasze dzieci nie chodziły po okolicy bez żadnej opieki osoby dorosłej.