image59.jpgTargi 'The World in One Place’ to pierwsze z serii organizowanych przez nas imprez dotyczących ofert Nauki i Pracy, które w jednym miejscu zgromadzą ludzi z różnych stron świata, mających inne doświadczenie zawodowe i wykształcenie lecz te same dążenia i inspiracje życiowe – mówi Daniel Billington z portalu Educatours.eu – odpowiedzialny za organizacje przedsięwzięcia – Celem tych targów jest również umożliwienie pracodawcom i światowym organizatorom edukacji językowej z Australii i Nowej Zelandii pozyskanie odpowiednich i poszukiwanych kandydatów z brytyjskiego rynku pracy – dodał Daniel Billington.

– Celem Targów jest umożliwienie Polskim pracownikom i studentom uzyskanie rzetelnych i sprawdzonych informacji o rynku australijskim i nowozelandzkim bezpośrednio od naszych wystawców w miłej i kameralnej atmosferze – kontynuuje Daniel Billington.

Educatours Ltd oferuje profesjonalne doradztwo zawodowe oraz programy połączone z legalną pracą oraz emigracją, jak również międzynarodowe programy językowe oraz edukacyjne m.in. studia pierwszego stopnia i podyplomowe, MBA, e-learning, kursy językowe i szkolenia doskonalące przeznaczone dla osób, które pragną podjąć naukę, uzupełnić wykształcenie lub rozszerzyć je o nowe specjalności.

Jeśli poszukujesz pracy lub nowego wyzwania 'The World in One Place’ jest doskonałym miejscem, gdzie będziesz mial okazję zapoznać się z ofertami:

Pracy, Kariery Zawodowej, Edukacyjnymi i Szkoleniowymi w tym również Nauki Języka

Nasi wystawcy reprezentować będą poszczególne branże:

– Przemysł / Produkcja
– Opieka zdrowotna / Opieka społeczna
– IT / Technologia
– Obsługa / Wsparcie klienta
– Handel / Sprzedaż
– Gastronomia / Hotelarstwo
– Budownictwo / Inżynieria
– Rolnictwo / Ogrodnictwo
– Logistyka / Transport
– Finanse / Administracja
– Edukacja

’World in One Place’ umożliwia zaprezentowanie własnych umiejętności i doświadczenia zawodowego największym i solidnym pracodawcom, agencjom rekrutacyjnym, uczelniom wyższym oraz szkołom językowym – Dlatego skorzystaj ze swojej życiowej szansy i odwiedź nasze targi !

W związku ze wzrastającym zainteresowaniem pracodawców australijskich i nowozelandzkich pozyskaniem polskich pracowników do pracy w tych krajach, jak również wzrastającym zainteresowaniem Polaków nauką i pracą w tych krajach portal Educatours.eu wyszedł naprzeciw tej potrzebie organizując Targi Pracy i Nauki 'World in One Place’, które odbędą się w Londynie 1 listopada 2008r. (sobota) w Hotelu North West London położonym w londyńskiej dzielnicy Hammersmith.

Wystawcami Targów są australijscy i nowozelandzcy:

Pracodawcy i Agencje rekrutacyjne;
Szkoły Językowe;
Uniwersytety;
Szkoły Zarządzania Ruchem Turystycznym oraz IT, jak również przedstawiciele Biura Imigracyjnego

Sprawdź swoje możliwości na rynku australijskim i nowozelandzkim tutaj

Podczas Targów kandydaci będą mieli możliwość złożenia dokumentów aplikacyjnych bezpośrednio u pracodawców. Ponadto, organizatorzy zapewniają utworzenie elektronicznej bazy danych kandydatów, którzy odwiedzili Targi i przekazania jej wystawcom po zakończeniu imprezy.

Którędy na targi:

Metrem
Stacja metra Hammersmith znajduje się zaledwie 3 minuty spacerkiem od hotelu. Stacja ta ma połącznie z liniami metra District, Piccadilly oraz linią Hammersmith i City łaczącymi dzielnicę Hammersmith z pozostałymi dzielnicami Londynu oraz jego centrum. Należy wysiąść na stacji metra Hammersmith i podążać w kierunku Talgarth Road a następnie minąć zespół sklepów i kierować się wzdłuz estakady. Drugi budynek po lewej stronie to Hotel Novotel London West.

Samochodem
A316 oraz M4(A4) spotykają się w jednym miejscu na wysokości ronda Hogarth w londyńskiej dzielnicy Cheswick. Kontynuując jazdę wzdłuż Great West Road (A4) podążając drogą na Hammersmith należy skręcić w lewo tuż przed A4 estakadą Hammersmith Flyover. Następnie przejachać przez most Hammersmith Bridge Road (mijając kościół po prawej stronie) i na kolejnym rondzie nalezy zjechać z niego 5 zjazdem, który jest równolegly do estakady. Hotel Novotel London West jest drugim budynkiem po lewej stronie. Skręć w pierwszy skręt w lewo w ulicę Shortlands kierując się do głównego wejścia lub w kolejny skręt w lewą stronę jeśli zamierzasz skorzystać z hotelowego parkingu.

Więcej informacji na: http://www.worldinoneplace.com