Nie wiesz co robić w Wielkanoc i Lany Poniedziałek? Burton Constable oferuje różne atrakcje dla całej rodziny.

Do Burton Constable Hall warto wybrać się o każdej porze roku (więcej na temat dworku możecie znaleźć na naszej stronie – tutaj). Jednak w czasie Wielkanocy miejsce jest szczególnie warte odwiedzenia ze względu na różne atrakcje.

  1. Tacky Tours to propozycja dla wszystkich miłośników koni. Jeżeli chcecie dowiedzieć się co dzieje się w stajniach „od kuchni”, przyjedźcie do Burton Constable 5 lub 6 kwietnia. Sama wycieczka z przewodnikiem jest darmowa, ale wejście na teren dworku jest odpłatne.
  2. Easter Waymarker Trail to tradycyjne poszukiwanie jajek na całym terenie parku wokół dworu. Każde dziecko poniżej 15 roku życia, które ukończy cały szlak, dostanie czekoladę (do wyczerpania zapasów). Tylko 5 kwietnia.
  3. Również 5 kwietnia odbędą się darmowe rodzinne warsztaty Tally ho! Dzieci wraz ze swoimi rodzicami będą mogły przygotować zabawki w Carriage House między 11:00 a 16:00.
  4. 5 i 6 kwietnia na comiesięcznym targowisku Craft and Gift Fair będzie można kupić prezenty i ozdoby do domu, w tym lokalnie produkowane jedzenie oraz wyroby rękodzieła.