Zbliża się Boże Narodzenie. Najwyższa pora pomyśleć o świątecznych dekoracjach!

Sztuczne choinki mają wiele zalet — ale nie mają zapachu! Sprawdź, gdzie w Hull dostaniesz prawdziwe drzewko!

Homebase, Sainsbury’s Way, Hull

Homebase oferuje w tym roku wyjątkowo szeroki wybór drzewek świątecznych. Możesz wybrac choinkę, która odpowiada ci wysokością, kształtem, a nawet kolorem. W ofercie dostępne są także dekoracje, w tym oświetlenie.

W razie pytań — kontakt telefoniczny do Homebase: 0345 640 7019.

Kirk Ella Grange Farm, Riplingham Road, Raywell

To rodzinna firma, która sprzedaje drzewka świąteczne już od ponad 50 lat. Wszystkie z nich wyrosły w Lincolnshire. Wybór jest olbrzymi (w ofercie wiele gatunków drzewek). Firma realizuje zamówienia specjalne na zlecenie.

Kontakt: 07774 104571.

Coletta & Tyson, 324 Hull Road, Woodmansey, Beverley

To popularne centrum ogrodnicze, które ma jedną, olbrzymią zaletę — jest zadaszone. Nawet przy brzydkiej pogodzie można swobodnie wybrać drzewko, a potem zawieźć je do domu. Choinka przyjedzie sucha, a my nie będziemy musieli wycierać podłogi w mieszkaniu!

Choinki sprzedawane tutaj mają donice. Oznacza to, że po świętach można je wsadzić do ziemi! W ofercie także mini drzewka, które doskonale nadają się na dodatkową dekorację do domu!

Sklepy B&Q St Andrew’s Quay lub Ferry Lane

Sklep B&Q to miejsce, w którym dostaniemy o wiele więcej niż tylko narzędzia (bo B&Q to znana w całej Wielkiej Brytanii siec sklepów DIY).

Za drzewka o wysokości nawet 1,5 — 2 metrów zapłacimy około 20 funtów (w zależności od drzewka).

W sklepie B&Q również będziemy mogli kupić ozdoby, w tym oświetlenie — i to zarówno takie, które nada się do domu, jak i do ogrodu.