Coraz bliżej święta! Sezon świąteczny w centrum handlowym Princes Quay startuje 15 listopada. Tego dnia przez miasto przejdzie kolorowa parada, której główną postacią będzie nikt inny jak sam Święty Mikołaj!

Organizatorzy obiecują, że tegoroczna parada Santa Parade, która wystartuje w niedzielę 15 listopada o 11.00 sprzed Hull New Theatre, będzie większa i jeszcze bardziej kolorowa niż dotychczasowe. Oprócz Świętego uczestnicy będą mogli również zobaczyć występ grupy znanej z brytyjskiego talentshow Britain’s Got Talent „Ruby Red Performers”.

Menadżer odpowiedzialna za marketing centrum handlowego Princes Quay, Sarah Smith powiedziała, że już rok temu w podobnym wydarzeniu wzięło udział wyjątkowo dużo mieszkańców Hull. Tym razem impreza ma być jeszcze większa. „Jesteśmy podekscytowani” podsumowała Smith i powiedziała, że poprzez paradę, która odbędzie się o tak wcześniej godzinie w niedzielę, organizatorzy chcą wyciągnąć z łóżek wszystkich śpiochów i zachęcić ich do wspólnej zabawy z innymi mieszkańcami miasta.

Przedstawicielka „Ruby Red Performers” powiedziała, że zespół jest podekscytowany z powodu tego, że już wkrótce wystąpi przed publicznością z Hull. Jedna członkini grupy pochodzi nawet z Hull — i to ona z nadchodzącego występu cieszy się chyba najbardziej.

W paradzie wezmą też udział bohaterowie ze słynnych bajek, w tym Elsa i Olaf z „Frozen”.

Impreza organizowana jest przy współpracy z Hull Business Improvement District (Bid) i władzami miasta. W przygotowania do tego wielkiego wydarzenia włączyły się nawet dzieci z okolicznych szkół, poinformowała Kathryn Shillito z Hull Bid. I dodała, że wspólna praca przy dekorowaniu ruchomych scen, na których wystąpią najważniejsi uczestnicy parady, zbliżyła mieszkańców do siebie.

„Mam nadzieję, że wielu mieszkańców Hull zechce wziąć udział w tegorocznej paradzie Santa Parade. Zapowiada się prawdziwe bożonarodzeniowe show!” powiedziała Shillito.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału!