Ryanair, irlandzki przewoźnik, walczy o poprawę wizerunku i nowych klientów. Teraz skupił się na rodzinach z dziećmi.
Ryanair dla rodziny
Przedstawiciele firmy szacują, że wykupując pakiet Family Extra, rodziny mogą oszczędzić nawet €400 na trzech lotach. Podróżowanie z dziećmi ma być tańsze i wygodniejsze, ponieważ w samolocie pojawią się podgrzewacze do butelek, a maluchy dostaną 50% zniżki na rezerwację miejsca i pierwszeństwo wejścia na pokład oraz o 5% taniej wykupią ubezpieczenie podróżne. Rodzice będą mogli też za darmo wnieść na pokład dwa elementy dziecięcego wyposażenia, takie jak wózek czy fotelik.

Prezes Ryanaira, Michael O`Leary, przyznał niedawno, że konieczność rezerwacji miejsc to spore utrudnienie dla osób z dziećmi. Sam ojciec czworga, powiedział: „Podczas takiego lotu największym problemem jest siedzenie obok siebie. Dzięki temu zrozumiałem, dlaczego jest to tak duży problem dla naszych klientów” (cyt. za londynek.net).

W ramach promocji Fly&Save rodziny będą mogły skorzystać dodatkowo z 20% zniżki na trzeci lot. Wszyscy klienci docenią też nową wersję strony internetowej, która jest znacznie bardziej intuicyjna, nie zawiera tylu reklam i umożliwia szybsze dokonanie rezerwacji. Klient będzie miał też 24 godziny na dokonanie poprawek. Irlandzki przewoźnik zezwolił także na wchodzenie na pokład samolotu z dodatkową, niewielką, torebką.


Źródło: http://londynek.net/