Dla współczesnego dziecka życie na farmie to prawdziwa egzotyka. Dojenie krów, karmienie kur czy oporządzanie koni kryje w sobie znacznie więcej tajemnic niż życie tygrysów czy słoni. Na szczęście, każdy mały mieszczuch ma szansę dowiedzieć się jak i gdzie żyją zwierzęta na Honeysuckle Farm w Hornsea.

Na miejscu można oglądać krowy, konie, owce, biało-czarne angielskie świnie, kozy, osły oraz ptaki. Większość z nich można karmić, a przewodnicy opowiedzą o zwyczajach zwierząt gospodarskich. Jedzenia nie zabraknie także dla zwiedzających: na farmie można kupić wyrabiane tam lody pochodzące od hodowanych na miejscu krów: Mary i Maple. Oprócz tego, można kupić tu zimne i ciepłe przekąski, a także skorzystać ze stołów piknikowych.

Na Honeysuckle Farm nie brakuje także innych atrakcji. Można przejechać się końskim powozem, zgubić w labiryncie z żywopłotu oraz bawić wśród stogów siana w stodole. Dzieci z pewnością docenią również forty, plac zabaw oraz spacer po obszarach leśnych.

Farma oraz bar otwarte są przez siedem dni w tygodniu od 10:00 do 17:00. Bilety w cenie £4,25 dorośli, £3,75 dzieci i seniorzy (powyżej 65 roku życia). Dzieci poniżej dwóch lat wstęp bezpłatny. Dojazd na farmę (adres: Honeysuckle Farm, Bewholme Lane, Hornsea, HU18 1BY): samochodem z Hull ok. 40 minut, autobusem z dworca w Hull – autobus nr 230/240 (rozkład jazdy tutaj) i 246 (rozkład jazdy tutaj).