Hull Fair. Hull Fair to coroczny jarmark odbywający się przez osiem dni w pierwszej połowie października bogatym nie tylko w stoiska z jedzeniem ale przedewszystkim w niezliczoną ilość atrakcji. Niektórzy nazywają go „ogromnym wesołym miasteczkiem”.

Hull Fair 2011 odbywa się w dniach od piątku 7 października do soboty 15 października w godzinach 16.00 – 23.00 (impreza nie odbywa się w Niedziele 9-tego października).

Hull Fair odbywa się na 6-hektarowym placu i zawiera ponad 250 atrakcji począwszy od karuzel dla najmłodszych i mnóstwa straganów, przez klasyczne karuzele, aż po ekstremalne, podnoszące poziom adrenaliny machiny.

Stragany przy Walton Street pełne są tradycyjnych przekąsek, od hamburgerów i hot – dogów po watę cukrową, jabłka w czekoladzie, granaty i pieczone prosiaki. Długie kolejki ustawiają się również do jasnowidzów i wróżących z ręki.

W ostatnim stuleciu Hull Fair bardzo się zmienił. Każdego roku przybywa nowych i coraz bardziej niesamowitych atrakcji, zmieniają się mody. Jednak impreza powraca co roku i jedna rzecz się nie zmienia od setek lat – mieszkańcy Hull czekają na jarmark na długo zanim przybędzie.