Olimpijczyk Jonathan Edwards  odwiedzi Hull we środę 1 czerwca 2011 roku. Wydarzenie będzie miało miejsce w East Park i Woodford Leisure Centre.
Impreza, która zachęca rodziny do uczestnictwa w olimpijskich sportowych i zdrowotnych konkurencjach, została zorganizowana w ramach National Family Week. Będzie można zobaczyć olimpijskiego mistrza potrójnego skoku i zarazem rekordzistę świata, który weźmie udział w konkurencji łucznictwa oraz meczu siatkówki z HullStingers. Nie zabraknie go na sesji boksu w St Paul’s Amateur Boxing Club.

Jonathan, który został mistrzem olimpijskim w trójskoku w Sydney 2000, ustanowił aktualny rekord świata w 1995 roku, odwiedził Hull w roli wiceprzewodniczącego Nations and Regions Group of the London Organising Committee of the Olympic and Paralympic Games. Wizyta ma związek, że Hull będzie jednym z miast należących do organizacji imprez wieczornych Londyn 2012.

Członkowie rodziny w każdym wieku i z różnymi umiejętnoścami sportowymi są zapraszane do do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w godzinach od12:00 do 18:00. Podczas wydarzenia odbędą się zawody w następujących konkurencjach: pływanie wolne, spływy kajakowe, jazda na dostosowanych rowerach, golf, brytyjski wojskowy fitness, rugby, siatkówka, rzuty karne, taniec w nadmuchiwanej wiosce sportowej. Bedą pokazy łucznictwa, boksu, badmintona, szermierki, judo, lekkoatletyki, koszykówki, wioślarstwa, kajakarstwa, tenisu stołowego itd.

Podczas wydarzenia będzie można rownież wesprzeć finansowo British Heart Foundation w Hull Dash Splash w Woodford Leisure Centre o godzinie 10:30.

Nasze miasto Hull jest jednym z dziesięciu gospodarzy National Family Week.