hull.plMama 18-miesięcznej Nikoli przeżyła horror po tym jak nieznana jej kobieta próbowała odebrać jej dziecko z przedszkola – pisze Hull Daily Mail.

Dziecko znajdowało się w Kingston Nursery przy Beverley Road w Hull, kiedy do drzwi zapukała kobieta twierdząca, że chce odebrać Nikolę z przedszkola. Pracownicy przedszkola wpuścili kobietę do środka ale powiedzieli, że nie oddadzą dziewczynki nieznanej dotąd osobie bez zgody rodziców po czym udali się zadzwonić do matki dziecka. W czasie kiedy pracownik przedszkola rozmawiał przez telefon z Marzeną Marcin – matką Nikoli – tajemnicza kobieta zniknęła jednak jej wizerunek został utrwalony na CCTV – kamerze wewnątrz przedszkola.

“Byłam zszokowana kiedy po raz pierwszy zobaczyłam zdjęcie kobiety ponieważ jej nie znam. To było przerażające. Nie mogłam uwierzyć, że ktoś chciał mi odebrać moje dziecko.” – powiedziała dla gazety pani Marzena która zaraz po tym wydarzeniu zawiadomiła policję.

hull.pl

Policja apeluje o kontakt przez osoby, które rozpoznają kobietę na zdjęciu lub samą poszukiwaną pod numerem telefonu 0845 60 60 222 podając numer 1785212.

źródło: Hull Daily Mail
foto: Hull Daily Mail