Znamy już obsadę przedstawienia „Czarodziej z Krainy Oz” w Hull Truck Theatre. Spektakl będzie można oglądać w grudniu i styczniu.
Dorotka już nie z Kansas
Telewizyjna gwiazda Dominique Jackson zagra w „Czarodzieju z Oz” w Truck Theatre w Hull. Aktorka znana ze swojej roli Lauren Valentin czy udziale w Waterloo Road (BBC) i My Parent’s are Aliens (ITV), od 7 grudnia do 13 stycznia będzie się wcielać w postać Dorotki.

Dominique zdradza: „Teatr jest sercem miasta i to będzie moja pierwsza przygoda z Hull. To jest naprawdę wyjątkowe przedstawienie, szczególnie biorąc pod uwagę muzykę i samą historię. To jest inne ujęcie „Czarodzieja” niż ludzie znają i już nie mogę się doczekać chwili, kiedy wszyscy przyjdą i zobaczą spektakl.”

Stephen Lloyd wraca do Hull Truck Theatre jako Strach Na Wróble, w rolę drwala wcieli się Ben Chamberlain, a Tom Radford w tchórzliwego Lwa. Na scenie pojawią się również Dyfrig Morris, Lindsay Ashworth i Shirley Darroch. Co ciekawe, w role Manchkinów (małych ludzi, których Dorotka spotyka zaraz po przeniesieniu się do magicznej krainy) oraz latające małpy wcielą się dzieci z okolicy.

W sztuce nie zabraknie również nowości. Przede wszystkim Dorotka przenosi się z Kansas do East Yorkshire, by tu odbywać swoje czarodziejskie przygody. Ponadto, w trakcie spektaklu widzowie usłyszą nowe piosenki.

Bilety można rezerwować pod numerem tel. 01482 323638 lub osobiście

Źródło: http://www.driffieldtoday.co.uk/community/hull-truck-theatre-announces-cast-for-christmas-production-of-the-wonderful-wizard-of-oz-1-5102390