W niedzielę 22 kwietnia 2012, Stadion Costello organizuje wielki konkurs lekkoatletyczny, dla sportowców z Wielkiej Brytanii i Polski.

Sport w Hull - Polacy.W tym wydarzeniu, uczestniczyć będzie szereg sportowców przygotowujących się do tegorocznej olimpiady w Londynie włącznie z pochodzącym z Hull Alexem Smith, który ma nadzieję reprezentować Wielką Brytanię w rzucie młotem. Alex będzie konkurować z Pawłem Fajdkiem z Polski – czempionem World University w tej dyscyplinie.

Inną atrakcją będzie wyścig w którym podziwiać można będzie sześć brytyjskich zawodniczek próbujących pobić brytyjski rekord w biegu na 100 metrów. Wśród nich – Annabelle Lewis, która reprezentować będzie Klub Lekkoatletyczny z Hull.

Zmagania sportowców będzie można oglądać na skarpie wokół stadionu. Zarząd stadionu zachęca aby przynieść tam swoje krzesła lub koce i urządzić rodzinne pikniki.

Gośćmi tego wydarzenia będą polscy sportowcy z Klubu Sportowego AGROS z Zamościa.

Impreza rozpocznie się o 11.30 programem na bieżni i potrwa do 17.40.

Przy stadionie istnieje ograniczona ilość miejsc parkingowych więc warto rozważyć alternatywną metodę transportu. Pod stadionem Costello zatrzymuje się wiele miejskich linii autobusowych.

Jak trafić do Stadion Costello.