Centrum Zatrudnienia „Employment Hub” Rady Miasta Hull organizuje dwa wydarzenia związane z zatrudnieniem, w których najlepsi pracodawcy postarają się o rekrutację nowych pracowników lokalnie.

Centrum znajduje się na pierwszym piętrze w Hull Central Library, wydarzenia odbędą się  7 i 18 października.

Wejście na wydarzenie jest bezpłatne. Uczestnictwo w nich pozwoli potencjalnym kandydatom spotkać się z pracodawcami, którzy zaprezentują pełen zakres setek miejsc pracy dostępnych w regionie, obejmujących sektory, w tym opiekę, handel detaliczny i usługi publiczne.

Kandydaci mogą spodziewać się spotkania z przedstawicielami rekrutacyjnymi ponad 30 pracodawców, w tym Tesco, ResQ, Bright Blue Foods, Humbercare i East Yorkshire Buses. Zespół Employment Hub będzie dostępny w ciągu dnia, aby w razie potrzeby pomóc przy składaniu wniosków.

Możliwości nie ograniczają się do osób poszukujących pracy w pełnym wymiarze godzin, pracodawcy mają również umowy na część etatu i umowy tymczasowe, a także dostępne są poranne i nocne zmiany – idealne dla osób poszukujących pracy w okresie świątecznym, umów sezonowych lub studentów potrzebujących elastycznych godzin pracy!

„To fantastyczna okazja dla każdego, kto szuka pracy w mieście, aby spotkać się twarzą w twarz z pracodawcami i swobodnie porozmawiać o zawodach, którymi się interesuje i dowiedzieć się, jak aplikować. Wspaniale, że firmy w mieście znów zaczynają kwitnąć, a gospodarka wraca do poziomu, który osiągała przed pandemią .” – powiedział Radny Daren Hale.

Centrum zatrudnienia pomogło już setkom osób w każdym wieku na drodze do wynagradzania nowych karier. Od momentu powstania w lutym 2021 r. umożliwił  1158 skierowań, w tym 149 do pracy, 97 do szkoleń, 16 do wolontariatu, 1 miejsce pracy, a 454 osoby uzyskały wsparcie w zakresie zdolności do zatrudnienia.

7  października wydarzenie odbędzie się w Employment Hub na pierwszym piętrze w Hull Central Library, a 18  października w Guildhall Banqueting Suite.

Udział w obu wydarzeniach jest bezpłatny, ale musisz wcześniej zarejestrować się, dzwoniąc pod numer 01482 616623 lub na Eventbrite, link tutaj:  Employment Hub – Employment Tickets, pon. 18 października 2021 r. o 09:30 | Eventbrite .

Aktualizacje są również dostępne na LinkedIn  @EmploymentHub