Niektóre z nich tętnią życiem, inne są ukryte gdzieś z tyłu i nieznane nikomu poza lokalnymi mieszkańcami. Część z nich jest stosunkowo młoda, inne pamiętają początki naszego miasta. Niektóre straciły swoją popularność na rzecz innych. Warto znać je wszystkie!

  1. Hessle Road. To ulica, która pełniła bardzo ważną funkcję w latach 1840 – 1970, kiedy w mieście rozwijał się przemysł związany z rybołówstwem. Dzisiaj władze i lokalni przedsiębiorcy starają się zmienić jej oblicze i zamienić ją w obszar, w którym można wygodnie zrobić zakupy, ale związki z przeszłością Hessle Road nadal pozostają zauważalne.
  2. Holderness Road. W epoce wiktoriańskiej i nawet później w okolicy Holderness Road znajdowało się najwięcej młynów w mieście – to właśnie na ten czas przypadł okres jej świetności. Obszar wokół tej ulicy został dotkliwie zniszczony podczas drugiej wojny światowej. Obecnie w okolicy znaleźć można wiele sklepów.
  3. Princes Avenue oraz Newland Avenue. Niegdyś ulice te pełniły funkcję bazaru. Można tu było dostać świeże mięso, warzywa i owoce czy ryby. Obecnie nie ma już śladu po tamtych czasach. Przy Princes Avenue i Newland Avenue znaleźć można dzisiaj w zasadzie same puby, bary, restauracje i kawiarnie. To właśnie tutaj toczy się duża część miejscowego nocnego życia!
  4. Anlaby Road. Obecnie ulica znana jest ze stadionu KC Stadium. Kiedyś pełniła jednak bardzo istotną funkcję – wybudowana przez króla Edwarda Anlaby Road była jedną z głównych arterii prowadzących do Hull. Co ciekawe, zbudowano ją powyżej poziomu gruntu w okolicy – miało to zapobiegać zalaniu traktu podczas powodzi.
  5. Humber Street. Dzisiejsze serce Hull, ulica położona tuż obok mariny. Kiedyś znajdował się w tym miejscu targ, na którym można było nabyć przepyszne owoce.
  6. Whitefriargate/Silver Street. Niegdyś to właśnie tutaj znajdowało się największe w mieście skupisko sklepów. Szybko jednak popularność tego miejsca zaczęła spadać na rzecz innych ulic w Hull. Można tu znaleźć kilka perełek architektonicznych, w tym Victorian Hepworth’s Arcade z czasów wiktoriańskich.