Znamy już listę sześciu najlepszych pubów w Hull i East Riding. Spośród wyjątkowo licznych w tym roku zgłoszeń sędziowie wybrali miejsca, w których można napić się dobrego piwa w niezwykłej atmosferze.

I chociaż nie znamy jeszcze ostatecznego zwycięzcy, wszyscy właściciele pubów zdają się być zadowoleni z samej nominacji. Adam Scruton, właściciel pubu Ye Olde Black Boy, ogromnie cieszy się z sukcesu: „Być wśród innych świetnych pubów to ogromny zaszczyt. Sam chodzę do nich napić się piwa i wiem, że są dobre. Zająłem się tym pubem 4 lata temu, gdy podupadał i od tego czasu zmieniło się wszystko”. Właściciel ma także prostą receptę na sukces: „Chodzi o dobre piwo i właściwą atmosferę”.

Poza historycznym pubem, założonym już w 1729r., na liście kandydatów do miana najlepszego pubu w mieście znalazły się: Old Town’s The Lion And Key, Cottingham’s The Railway, Little Weighton’s Black Horse, The Wrygarth Inn oraz zwycięzca ubiegłorocznej edycji – The Goodmanham Arms.

Dla Alana Murphy`ego z The Lion & Key to już trzecia nominacja. „To fantastyczna wiadomość. Widać, robimy coś dobrze” – mówi przedsiębiorca i dodaje: „Ceremonia wręczenia nagród to wyśmienita zabawa oraz świetny PR dla nas i całej okolicy”.