hull.plTylko te najbardziej wartościowe doświadczenia biznesowe rodzą się w spotkaniu, w rozmowie i wspólnej dyskusji. Dlatego, dowiedz się więcej i przyjdź na bezpłatne Brytyjsko – Polskie spotkanie biznesowe poświęcone możliwościom rozwoju Polskiej Przedsiębiorczości w Wielkiej Brytanii

25 marca 2009 (środa) w godzinach 9:00 – 15:30

przygotowane dla Polskich przedsiębiorców lub osób zamierzających otworzyć wlasną działalność gospodarczą na Wyspach i przy bezpośrednim udziale brytyjskich organizacji wspierających aktywność biznesową na terenie Wielkiej Brytani, menedżerów, teoretyków i strategów Hull University Business School oraz Northern Leadership Academy.

W trakcie spotkania dowiesz się, jak:

zdobyć potencjalnych partnerów i klientów na rynku brytyjskim
rozpoznać potrzeby i wymagania firm brytyjskich
wykorzystać relacje biznesowe, spotkania networkingowe do zoptymalizowania swoich działań
pokonać bariery w polsko – brytyjskim środowisku biznesowym
Spotkanie jest pierwszym z cyklu. Pozwoli Polskim przedsiębiorcom pozyskać wiedzę oraz niezbędne relacje biznesowe, aby zaistnieć i rozwinąć swoją działalność na rynku brytyjskim. Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim i angielskim.

Wyłącznie w trakcie tego spotkania: szkolenie, wspólny lunch, interaktywna dyskusja, indywidualne doradztwo, materiały w języku polskim i angielskim. Wstęp bezpłatny.

Zgłosznie należy dokonać telefonicznie 0844 55 55 480 i prosić o kontakt z p. Danielem Billington, lub mailowo na adres : mzn@polishzone.co.uk . Ilość miejsc ograniczona!

Spotkanie odbędzie się w Hull University Business School Hull, Cottingham Road, Hull, HU6 7RX