Mieszkańcy pewnej odległej galaktyki pojawią się w Hornsea Freeport już w sobotę 23 sierpnia. Szturmowcy, piloci i inne postacie znane z kultowego filmu będą prowadzić zajęcia dla dzieci i nie tylko.
Lord Vader na zakupach w Hornsea Port
Star Wars Day potrwa od 11:00 do 16:00. Również 23 sierpnia rozpoczyna się Nostalgia Event, a wszyscy odwiedzający będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach.

Hornsea Freeport to nie tylko centrum handlowe, ale przyjemne miejsce dla rodziny z rozległym placem dla dzieci i Królestwem Neptuna, najmłodsi mogą bawić się w dmuchanych kulach i biegać po wodzie, zjeżdżać ze zjeżdżalni, a nawet wspinać się na ścianki wspinaczkowe. Tutaj wejście jest płatne i kosztuje £1 za 45 minut w przypadku maluchów między 1 a 3 rokiem życia i £2 dla starszych dzieci.

Miejsce jest położone bezpośrednio nad Morzem Północym, niedaleko niezwykle czystej plaży i w pobliżu najciekawszych letnich atrakcji, jakie oferuje York, Hull i East Yorkshire. Hornsea Freeport Outlet Shopping Village zlokalizowane jest przy Rolston Road, East Yorkshire, HU18 1UT.

Źródło: http://www.visithullandeastyorkshire.com/