hull.plPolowanie na jajka wielkanocne – Easter Egg Hunts.
Poszukiwanie jajek wielkanocnych w Burton Agnes odbędzie sie 23 i 24 marca. Przy okazji będzie można spotkać nawet króliczki wielkanocne!
Podobna zabawa odbędzie się 23 marca w Humber Bridge Country Park – Easter Egg Trail.

 

Festiwal kwiatów wielkanocnych – Easter Flower Festival.
Festiwal odbędzie się w dniach od 22 do 25 marca w Sledmere House. Dodatkową atrakcją będzie gra na organach, każdego dnia od godziny 13.30 do 15.30.

Małe zwierzątka.
Wielkanocny weekend jest okresem otwarcia pobliskich farm. Cruckley Animal Farm i Honeysuckle Fram oferują wiele atrakcji dla najmłodszych m.in. lody czy dojenie krów.

Otwarcie sezonowych atrakcji.
W wielkanocnym okresie zostaje na nowo otworzony sezon turystyczny. Dostępne są do zwiedzania latarnie morskie, otware farmy, Statley Home oraz centra turystyczne.

Turniej średniowieczny 24 marca – Sewerby Hall.
Od godziny 10:00 do 17:00 będzie można podziwiać walki i pokazy średniowiecznych rycerzy. Wydarzenie, którego wprost nie można ominąć.

Pokaz samochodowy.

W poniedziałek wielkanocny, 24 marca, 60 klasycznych samochodów będzie wystawionych na pokaz. Impreza odbędzie się na Princess Dock Street, obok Princess Quay.

Dzień otwarty w Blacktoft Sands Nature Reserve.

Spacery z przewodnikiem, polowanie na jajka i podobne atrakcje na świeżym powietrzu zapewnia Blacktoft Sands Nature Reserve. W programie jest zaplanowany konkurs z nagrodami dla dzieci. Wystarczy przynieść ze sobą zdjęcie ulubionego zwierzątka i wziąć udział w konkursie. Wstęp jest wolny dla wszystkich.