Już w tym tygodniu będzie można zdobyć darmowe bilety na pierwszą imprezę kulturalną w 2017 roku — pokaz fajerwerków, który odbędzie się 1 stycznia. Uczcij z innymi nadanie Hull tytułu Brytyjskiego Miasta Kultury 2017!

Organizatorzy eventu przygotowali dwie pule darmowych biletów na pokaz fajerwerków „In With A Bang”. Pierwsza z nich została rozdana już dzisiaj (środa 2 listopada) o godzinie 8.00, kolejna — w sobotę 5 listopada o 11.00.

Pokaz fajerwerków zaplanowano na 1 stycznia o godzinie 20.17. Towarzyszyć mu będzie muzyka nawiązująca do historii lokalnego popu. Z jednej strony będzie to doskonały sposób na huczny początek wielkiej, kulturalnej przygody, jaka czeka nasze miasto w 2017 roku. Z drugiej — na zakończenie pierwszego dnia Made In Hull, będącego multimedialną podróżą w przeszłość miasta. Wydarzenia w ramach Made In Hull  odbywać się będą w centrum Hull w dniach 1 — 7 stycznia 2017 w godzinach 16.00 — 21.00.

Organizatorzy piszą, że zamierzają rozdać bilety za darmo, bo zależy im na tym, by jak najwięcej osób przyszło i wzięło udział w wydarzeniu. Spodziewają się sporego zainteresowania, dlatego warto się pospieszyć, jeśli chcemy zdobyć darmowe wejściówki. Będzie o nie walczyć sporo osób!

Bilety dostępne są w tym miejscu.

Radny Steven Bayes powiedział, że pokaz fajerwerków 1 stycznia 2017 roku pozwoli pokazać wszystkim, na co stać nasze miasto. Będzie zapowiedzią wszystkiego tego, co wydarzy się w Hull w całym 2017 roku. „Jestem przekonany, że cała ta praca, poświęcenie i mnóstwo czasu, jaki wspólnie włożyliśmy w zorganizowanie tych imprez naprawdę się opłaca” — powiedział Bayes. Zwrócił także uwagę na serię wydarzeń Made in Hull, podkreślając, że nie może się doczekać pierwszego tygodnia stycznia. Dyrektor Hull 2017 Martin Green dodał, że wszyscy są zaproszeni — to w końcu podróż w przeszłość miasta będącego naszym wspólnym miejscem do życia, wspólnym dobrem.

Dołączamy się do zaproszeń i życzymy udanej zabawy! I powodzenia w zdobywaniu biletów na In With A Bang!