Drużyna Hull City przygotowuje się do wejścia do Championship. Wokół zmian w zespole pojawia się coraz więcej plotek. Jedna z nich mówi, że Kamila Grosickiego czeka transfer.

O tym, że drużyny grające w różnych ligach (w brytyjskiej Premier League, ale też w niemieckiej Bundeslidze) interesują się Kamilem Grosickim pisaliśmy już jakiś czas temu. Wśród drużyn zainteresowanych Grosickim miały się znajdować Watford, a także niemieckie zespoły Borussia M’gladbach, Hamburger SV, Schalke 04 Gelsenkirchen i VfL Wolfsburg.

Okazuje się, że szansa na to, że Grosicki przejdzie do Watford jest wciąż bardzo duża. Miałby go zabrać ze sobą trener Marco Silva. Pojawiły się jednak plotki o kolejnych drużynach, które chciałyby mieć Grosickiego na pokładzie. Są to Newcastle United (zespół chciałby wzmocnić się przed walką o powrót do brytyjskiej pierwszej ligi) oraz West Ham United. Trener Slaven Billic twierdzi, że West Ham United przydałby się taki gracz, jak polski piłkarz.

Oficjalnych informacji w sprawie tego, do jakiej drużyny ostatecznie miałby trafić Kamil Grosicki, i czy w ogóle opuści Hull City, wciąż nie ma.