Ulubieńcy publiczności, Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Anglii i Szkocji z programem pt. „Pielgrzymka do miejsc śmiesznych”. W dniach 4-6 kwietnia 2014 organizator, Kabareton.co.uk, a także sponsor, firma Western Union, zapraszają na występy do Edinburgh, Aberdeen i Leeds.
Kabaret Neo-Nówka w Wielkiej Brytanii!
Kabaret Neo-Nówka to najbardziej rozpoznawalny i popularny polski kabaret młodego pokolenia. Trójka wrocławian zaskarbiła sobie sympatię publiczności kreowaniem wyrazistych postaci, które zwykle są zwierciadłem polskiej mentalności, zalet i przywar. O skeczu „Niebo”, który stał się niewątpliwym hitem i wizytówką kabaretu Neo-Nówka, już dziś można powiedzieć, że przejdzie do historii polskiej sceny kabaretowej. Luz, inteligencja i umiejętność improwizowania to największe atuty Neo-Nówki. Wrocławianie mają za sobą niezliczoną liczbę realizacji telewizyjnych oraz setki występów rocznie w kraju i za granicą.

„Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” – to tytuł najnowszego program Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie być powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu jest fabularyzowany wątek małżeństwa Paciaciaków, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. W programie będzie można zobaczyć wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo. To po prostu trzeba zobaczyć!

Bilety w cenie £19 można zakupić on-line oraz w wybranych polskich sklepach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kabareton.co.uk.

Harmonogram występów:

04/04/2014 – Edinburgh, George Square Lecture Theatre, 29 Buccleuch Place, EH8 9LH, godz. 20.00
05/04/2014 – Aberdeen, The Beach Ballroom, Beach Promenade, AB24 5NR, godz. 20.00
06/04/2014 – Leeds, Leeds City Varieties, Swan Street, LS1 6LW, godz. 16.00
06/04/2014 – Leeds, Leeds City Varieties, Swan Street, LS1 6LW, godz. 19.30

Uwaga! KONKURS!!!

Do rozdania 4 bilety na występ kabaretu Neo-Nówka w Leeds! Zasady konkursu są proste: wystarczy polubić nasz fanpage na Facebook’u i newsa o występie, a następnie w komentarzu napisać nazwę jednego ze skeczów Neo-Nówki. Czekamy na Wasze komentarze do końca marca! Ogłoszenie wyników – 1 kwietnia (czy to nie idealny termin na wygranie biletu na kabaret?).

Życzymy powodzenia! Niech moc i śmiech będzie z Wami!