Hull jest miastem kultury. Ale to nie oznacza, że musimy chodzić tylko do teatru i galerii sztuki! Organizatorzy zadbali o rozrywkę dla całych rodzin, w tym także dla najmłodszych!! Sprawdź, dokąd warto wybrać się w nadchodzących miesiącach!

The Height Of The Reeds — w kwietniu będzie można posłuchać… mostu Humber Bridge! Wystarczy przynieść ze sobą słuchawki! To bardzo ciekawy projekt artystyczny, który z pewnością przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym! Tym bardziej, że wystąpią również chórzyści Opera North i norweski trąbkarz Arve Henricksen.

Extraordinary Orchard Park Parade — 6 maja 2017 przez ulice wokół dzielnicy Orchard Park przemaszeruje grupa rozbawionych ludzi. Nie zabraknie wśród nich artystów na szczudłach, olbrzymich maskotek i kolorowych kostiumów. Między 12 kwietnia a 4 maja odbywać się będą także warsztaty przeznaczone dla całych rodzin. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.hull2017.co.uk.

Back To Ours — a jeśli nie masz czasu na to, by wyjść i spotkać się z artystami występującymi podczas imprez kulturalnych w Hull, pozwól, by oni… przyszli do ciebie! Między 26 maja a 4 czerwca w różnych miejscach w mieście (centra handlowe, skwery i parki, szkoły, itd.) pojawią się grupy artystów, które nie pozwolą nam zapomnieć o tym, że czasami trzeba znaleźć chwilę na rozrywkę i złapanie oddechu! Więcej infromacji na temat lokalizacji: www.hull2017.co.uk.

Big Malarkey Festival — to festiwal literacki, który jednak nie jest zwykłym festiwalem poświęconym książkom. Podczas imprezy mowa będzie bowiem o książkach dla dzieci! Goście będą mogli spotkać pisarzy, poetów, animatorów i lalkarzy, którzy wprowadzą wszystkich w magiczny świat bajek i opowieści dla najmłodszych. Nie zabraknie także warsztatów literackich, podczas których każde dziecko będzie mogło odkryć swoją kreatywność. Wydarzenie potrwa od 26 czerwca do 2 lipca i odbędzie się w parku East Park.