Kochane Babcie, Dziadkowie oraz Rodzice,
Polska Sobotnia Szkoła St Mary’s College w imieniu uczniów pragnie z całego serca zaprosić wszystkich Was, kochane Babcie i Dziadkowie, na małą uroczystość z okazji Waszego Święta… przy pysznym ciastku z kawą!
Dzień Babci i Dziadka w Polskiej Szkole
Pomimo odowłanych w ubiegłą sobotę zajęć, a co się z tym wiąże niedostatecznej ilości prób, „Krasnoludki” z najmłodszej grupy oraz kilkoro innych odważnych uczniów postanowiło umilić Państwu nasze spotkanie wesołą piosenką oraz wierszykami. Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów oraz Rodziców w najbliżą sobotę, tj. 26 stycznia o godzinie 12.30 do naszej szkoły przy Cranbrook Avenue.

Pragniemy również, aby nasze małe apele okolicznościowe były okazją do spotkania się wszystkich członków Polskiej Społeczności w Hull, również tych, którzy nie są związani „edukacyjnie” z naszą szkołą. Dlatego też serdecznie apelujemy do Państwa o zachęcenie lub przyprowadzenie ze sobą kogoś, kogo ucieszyłby widok wesołych buzi naszych szkolnych pociech podczas w ich małych wystąpień. Wielu z naszych uczniów dzieli często z Dziadkami bariera odległości, w związku z tym każdy „lokalny” Dziadek, zaprzyjaźniona sąsiadka lub poprostu opiekun będą stanowić dla nas cenną i niezastąpioną publiczność. Chcemy, aby nasi uczniowie zawsze pamiętali o tej wspaniałej i wyjątkowej tradycji, jaką jest Dzień Babci i Dziadka.

Serdecznie zapraszamy!!!
Z poważaniem,
UCZNIOWIE, DYREKCJA ORAZ GRONO PEDAGOGICZNE PSS

Adres Szkoły:

St Mary’s College
Polska Sobotnia Szkola
The Storey Centre-St Mary’s College,
Cranbrook Ave,
Hull,
HU6 7TN

Dyrektor: Magdalena Laskowska
Z-ca: Magdalena Litwin

Email: mlaskowska@staff.st-marys.hull.sch.uk
mlitwin@staff.st-marys.hull.sch.uk
www.polskasobotniaszkolahull.co.uk
Tel: 01482-803514 Mob: 07950246864