Niestety również w tym roku, ze względów oszczędnościowych, nie będzie pokazu sztucznych ogni w Hull. Świętować Bonfire Night bedziemy mogli w pobliskich miejscowościach.
Bonfire Night 2012 czyli sztuczne ognie w East Yorkshire.
Od 3 do 5 listopada odbędą się pokazy sztucznych ogni na terenie Hornsea, Beverley, Swanland, Cottingham, Brantingham i Goole.

Hornsea – 3 listopada.

Główny pokaz sztucznych ogni w Hornsea nastąpi w sobotę 3 listopada o godzinie 19:30 tuż po biesiadzie, na której będzie można smacznie zjeść i zrelaksować się w gronie znajomych. Miejsce: Hornsea Freeport. Wstęp bezpłatny.

Beverley – 5 listopada.

Zabawa rozpocznie się 5 listopada o godzinie 19:15. Pokaz fajerwerków będzie tam można obejrzeć około godziny 20:00. Ze względów bezpieczeństwa nie wolno przynosić własnych fajerwerków. Ważna informacja dla zmotoryzowanych – najlepiej zostawić samochód w centrum miasta, ponieważ parking w Westwood będzie mniejszy. Parking w Centrum po godzinie 18 będzie bezpłatny. Miejsce: Westwood. Wstęp bezpłatny.

Swanland – 5 listopada.

We wcześniej wspomnianym Swanland impreza również rozpocznie się w podobnych godzinach. Lokalną atrakcją będzie pieczeń wieprzowa i grzane wino. Bilety będą dostępne w wielu lokalnych szkołach. Impreza zorganizowana przez Hull Wyke Round Table wspomoże organizacje charytatywne na rzecz pomocy dzieciom. Wejście: Tranby Lane, naprzeciwko Lane Greenstyles. Wstęp jest płatny. Należy kupić bilet: 10 funtów za wjazd samochodem, 3 funty płaci osoba dorosła, a dziecko jedynie 2 funty.

Cottingham – 5 listopada.

W Cottingham fajerwerki wystrzelą w niebo o godzinie 20:00. Więcej informacji o tej imprezie można uzyskać pod numerem telefonu: (01482) 671306. Dokładny adres imprezy:

Cottingham Tigers RLFC,
The Roy Waudby Arena,
Willerby Business Park,
HU10 6EF

Brantingham – 5 listopada.

Bilety na imprezę w parku Brantingham w cenie 11 funtów za samochód, 8 funtów bilet rodzinny, 4 funty osoba dorosła. Będzie ona zorganizowana przez Hull Lonians RUFC. Więcej informacji pod numerem: (01482) 667342.

Goole – 5 listopada.

Impreza w Goole odbędzie się na West Park, Airmyn Road. Dzieci będą mogły bawić się w wesołym miasteczku już od godziny 18, natomiast wielki finał fajerwerków odbędzie się o godzinie 19:30.

Źródło: www.thisishullandeastriding.co.uk