Główne atrakcje tegorocznego festiwalu bedzie można zobaczyć wieczorami we czwartek 1 września, piątek 02 września i sobotę 3 września.W Hull City Hall będzie występował Frisky and Mannish, Charlie Baker, Ali Cook, Steve i Josie Lawrence Frost! Bilety na wydarzenia City Hall są dostępne, więc jeśli jesteś miłośnikiem Frisky and Mannish lub chcesz usłyszeć, co Josie Lawrence ma do powiedzenia, koniecznie zakup bilet.

Hull Festival Freedom - festiwal muzyczny w Anglii, Hull, Yorkshire.

Po raz pierwszy w historii Yorkshire, francuski teatr uliczny firmy Luc Amoros, wykona pokaz Street Theatre Spectacular w ramach festiwalu. Niezwykłe połączenie muzyki i sztuki Blank Page, na pewno zachwyci tłumy na Queen Victoria Square.

Freedom Gardens zapraszają na pierwszy w Hull seans kinowy na świeżym powietrzu oraz do kącika dla dzieci, gdzie będzie malowanie twarzy, karuzela oraz teatr. Z kolei Mirazozo, przedstawiany przez Architects of Air, ukaże czar zmian zachodzących w świecie koloru i światła.

Sceny muzyczne i teatralne znajdują się w Freedom Quarter, gdzie odbywają się wszelkiego rodzaju koncerty i pokazy. Natomiast w World Food Village będzie można zakupić coś do jedzenia i picia.

Program festiwalu: http://content.yudu.com/Library/A1tpxt/HullFreedomFestival2/resources/index.htm?referrerUrl=http%3A%2F%2Fwww.visithullandeastyorkshire.com%2Fevents%2Ffreedom2011-friday.aspx

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.freedomfestival.co.uk.

Hull Festival Freedom - festiwal muzyczny w Anglii, Hull, Yorkshire.