Wielkie i błyszczące. Takie właśnie powinny być domy w okresie świątecznym. Właściciele najpiękniejszych dekoracji wezmą udział w konkursie internetowym zorganizowanym przez lokalną gazetę.Tony światełek, kilogramy Mikołajów
Ogromne renifery, Mikołaje, sanie i prezenty, oświetlone na dodatek kilometrami kolorowych i migoczących lampek, może oznaczać tylko jedno: mieszkańcy Hull szykują się na święta! Tegoroczne przygotowania będą jeszcze staranniejsze, ponieważ strona thisishullandeastreading.co.uk ogłosiła konkurs na najlepszą dekorację domu. A dla organizatorów najważniejszą zasadą jest: im bardziej ekstrawagancko, tym lepiej!

Co sprawia, że ludzie są skłonni wydawać setki funtów na świąteczne dekoracje? Tina Harrison wraz ze swoim mężem Les`em od dwudziestu lat poświęcają się swojemu zimowemu hobby. „Mój mąż kupuje kilka nowych dekoracji każdego roku” mówi Tina (za thisishullandeastreading.co.uk). „Niedługo wprowadzą się tutaj nowi sąsiedzi. Jeszcze nie widzieli naszych dekoracji, mogą być nieco zszokowani. Jednak większość ludzi na ulicy uważa, że są fantastyczne i często otrzymujemy kartki świąteczne od osób, których nie znamy. Ludzie piszą, że bardzo podobają się im nasze światła.”

Małżeństwo pomaga przy organizacji tegorocznego konkursu. Tina zarzeka się, że mimo obfitych dekoracji na zewnątrz nie zapominają o wnętrzu domu. Planują mieć 3 choinki! „Nasze wnuki to uwielbiają!” dodaje.
Wszyscy fani migoczących światełek będą mogli głosować na swoje typy za pośrednictwem strony organizatora.

 

http://www.thisishullandeastriding.co.uk