Wszystkim Babciom, tym w Polsce i tym w Anglii, w dniu Ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech każdy dzień będzie dla Was powodem do radości i satysfakcji z życia, a czas spędzany z wnukami wspaniałą przygodą.

Każda babcia czeka na odwiedziny swoich wnuków w tym szczególnym dniu. Może otrzyma laurkę, czekoladki, może usłyszy piosenkę lub wiersz. A może tylko porozmawia z wnukami przez telefon, bo dzieląca ich odległość jest zbyt duża, by móc się spotkać. Nie zapomnijmy o naszych babciach i o babciach naszych dzieci. Okażmy Im w tym dniu (a także przez cały rok), że je kochamy, szanujemy i jesteśmy wdzięczni za ich opiekę wypełnioną miłością. To dla Nich najlepsza nagroda.

Aby uczcić święto wszystkich Babć (i Dziadków, oczywiście!), Polska Sobotnia Szkoła przy St Mary’s College zaprasza na okolicznościowy apel i pogawędkę przy kawie. Apel odbędzie się w sobotę, 23 stycznia o godz. 12.30. Adres: St Mary’s College, Storey Centre, Cranbrook Avenue, HU6 7TN. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!