W związku z ogromnym zainteresowaniem i apelami publiczności, Kabaret Ani Mru-Mru powraca do Anglii z nowym programem, pt. „Jak się nie da, a bardzo się chce… to można!”. W dniach 10-12 października 2014 zapraszamy na występy do Sheffield, Leeds i Birmingham.
Ani Mru-Mru wraca do Anglii. Konkurs!!!
Organizatorem trasy jest Kabareton.co.uk.

Fantastyczna trójka z Lublina, działająca nieprzerwanie od 1999 roku, to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych grup na polskiej scenie kabaretowej. Kabaret wykreował wiele kultowych postaci scenicznych, a ich skecze, takie jak: „Tofik”, „Chińska Restauracja” czy „Otwarcie Supermarketu” można uznać za kultowe.

W nowym programie kabaretu Ani Mru-Mru zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnorodnych skeczy. Widzowie przeżyją szok, panikę i niedowierzanie. A wszystko to za sprawą pewnego portalu społecznościowego, który z powodów technicznych ogłosił kilkudniową przerwę w działaniu. Zobaczą jak zakończy się próba zamienienia wieczoru kawalerskiego w panieński. Będzie (a może nie będzie) co nieco o koniu, a na zakończenie… emocjonująca walka bokserska!

Nie pozostaje już nic innego niż zaprosić wszystkich wielbicieli talentu Kabaretu Ani Mru-Mru na październikowe występy. Bilety w cenie 19 funtów można zakupić w wybranych polskich sklepach oraz on-line. Więcej informacji znajduje się na stronie www.kabareton.co.uk.

Uwaga KONKURS!!!

Jak słusznie stwierdził Karol Dickens: „Nie ma na świecie nic bardziej zaraźliwego jak śmiech i dobry humor”.
Dlatego właśnie – chcąc oddać się tej jakże przyjemnej czynności – zapraszamy na występy fantastycznego kabaretu Ani Mru Mru.

Wcześniej zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Dla pierwszych 4 osób, które polubią hull.pl na Facebook’u i odpowiedzą na proste pytanie, czekać będą darmowe bilety na występ kabaretu w Leeds (11.10.2014, godz. 17.00).

Pytanie brzmi: Dwóch artystów kabaretu Ani Mru Mru nosi takie samo nazwisko. Jak ono brzmi?

Na odpowiedzi czekamy do końca września. Ogłoszenie wyników w środę, 01.10. Zapraszamy do zabawy!!