Od jakiegoś czasu nasz portal hull.pl istnieje także na Facebooku. Staramy się dbać o to, by na bieżąco informować naszych czytelników o tym, co dzieje się w mieście. Przekazujemy też informacje przydatne na przykład dla osób poszukujących pracy w Wielkiej Brytanii, pomagamy rozwiązywać problemy.

Rok temu Facebook zmienił jednak swoją politykę, prawdopodobnie dbając o dobro swoich użytkowników i próbując chronić ich przed spamem na tablicy. Wprowadzono tak zwane „listy zainteresowań” (ang. „interest lists”). Dzięki temu internauci korzystający z serwisu mogli grupować ulubione strony, gwiazdy czy znajomych i dzielić ich na kategorie.

Ze zmianą zasad na Facebooku wiąże się także to, że nie wystarczy już polubić fanpage’a jakiejś instytucji czy osobowości, by na naszej tablicy pojawiały się najświeższe informacje pochodzące z tej strony. Co zatem zrobić, by nadal mieć dostęp do informacji publikowanych na naszym profilu na Facebooku?

Pierwszym krokiem jest otworzenie naszego fanpage’a. Obok przycisku „Lubisz to” (ang. „Like it”) znajduje się dodatkowy przycisk, a obok niego strzałka pozwalająca rozwinąć listę. Po jej otworzeniu należy wybrać „dodaj do list zainteresowań” (ang. „add to interest lists”). Jeśli masz już utworzone poszczególne listy – wybierz jedną z nich i przyporządkuj jej fanpage hull.pl. Jeśli jednak robisz to po raz pierwszy, możesz utworzyć nową listę, korzystając z opcji umieszczonych pod „dodaj do zainteresowań”. Konieczne będzie nadanie jej nazwy. Do nowej listy możesz dokładać kolejne strony, zgodnie z Twoimi preferencjami.


Gorąco zachęcamy do wykonania tych kilku prostych kroków – dzięki temu nie umknie Ci żadna ważna informacja, którą podajemy. Jeśli szukasz pracy, możesz w łatwy sposób sprawdzać, czy nie przedstawiliśmy właśnie jakichś ciekawych ofert. Teraz nawet nie mając czasu na dokładne przeglądanie naszej strony, uzyskasz dostęp do najważniejszych newsów z Hull – i to przy okazji korzystania z portalu Facebook!

Widzisz, jakie to proste, i ile daje korzyści?

Bądź na bieżąco!