hull.plWładze Hull City zgodziły się, aby ich drużyna wystąpi w turnieju Asia Trophy, który odbędzie się przed rozpoczęciem kolejnego sezonu.

Właściciel Tygrysów, Paul Duffen powiedział, że drużyna została zaproszona do turnieju wraz z dwoma klubami z Londynu – Chelsea oraz West Hamem. „To fantastyczne. Zostaliśmy zaproszeni dzięki naszej pozycji w Premier League, kiedy drużyna miała znakomitą passę”, powiedział dla Radia BBC. „Jesteśmy na szostym miejscu, mamy przewagę 4 punktów nad dziesiątą drużyną. To wspaniałe.”

Tygrysy grają pierwszy sezon na najwyższym szczeblu rozgrywek w Anglii, a znakomity start został wynagrodzony zaproszeniem do turnieju.

Nie jest jeszcze pewne, gdzie odbędzie się turniej, ale prawdopodobnie piłkarze Hull zagrają w Hong Kongu, Chinach lub Korei Południowej.

Duffen dodał: „To dla nas naprawdę bardzo dobra rzecz. Niektórzy ironicznie wypowiadają się na temat ewentualnego awansu do europejskich pucharów w tym sezonie, ale sama możliwość zagrania w Asia Trophy to bardzo ekscytująca rzecz.”

źródło: http://www.hullcityafc.info