Od soboty 26 kwietnia do soboty 3 maja br. Hull zamieni się w wielki wybieg mody. Tak, nadchodzi Hull Fashion Week, tydzień pokazów, porad, a przede wszystkim świetnej zabawy.
Tydzień Mody w Hull (Hull Fashion Week)
Mieszkańcy Hull będą mogli nie tylko biernie przyglądać się pokazom, ale sami włączyć się w zabawę podczas różnych atrakcji, wymienić się ubraniami z innymi uczestnikami oraz skorzystać z porad stylistów. Co więcej, wiele sklepów w centrum miasta zapowiada obniżki cen.

2 maja od 11:00 do 16:00 przy Queen Victoria Square i Hull City Hall lokalni projektanci i przedstawiciele butików będą oferować swoje wyroby w niskich cenach. Ostatniego dnia festiwalu od południa do 14:00, również okolicy Hull City Hall, za jedyne £2 będzie można wymieniać się ubraniami z innymi uczestnikami festiwalu. Uwaga, organizatorzy zastrzegają, że każdy uczestnik może zabrać ze sobą jedynie 15 sztuk odzieży na wymianę.

Wielki finał, czyli Hull Fashion Week Ultimate Catwalk Finale odbędzie się w sobotę 3 maja w Hull City Hall i potrwa od 11:00 do 16:00. W jego trakcie odbywać się będzie mnóstwo całkowicie darmowych atrakcji dla wszystkich fanów mody. Jeśli pogoda dopisze, przebieg pokazu będzie można oglądać pod gołym niebem na wielkich ekranach ledowych ustawionych na Queen Victoria Street.


Źródło: www.hullfashion.co.uk