Zapisy do ginekologa w Hull.Wilberforce Centre w Hull nie poradziło sobie z ilością polskich pacjentek próbujących zarejestrować się do polskiego ginekologa – doktora Leśnego. Po naszej publikacji z 11 czerwca Polki potrzebujące porady ginekologicznej tłumnie ruszyły do nowo otwartego centrum zdrowia w centrum Hull domagając się widzenia z lekarzem. Niestety wiele z nich usłyszało odpowiedz odmowną.

Po wiadomościach otrzymanych od naszych czytelników postanowiliśmy skontaktować się z dr Leśnym aby wyjaśnić przyczynę tego stanu rzeczy.

Pacjentki zrozumiały to trochę inaczej i przychodzą w soboty i czwartki domagając się mnie natychmiast. Wprowadziło to duży zamęt w przychodni.” – komentuje całą sytuację.

Tak jak pisaliśmy wcześniej dr Leśny przyjmuje w nowo wybudowanym Wilberforce Health Centre w Hull w czwartki (godz: 16.00 – 20.00) oraz soboty (godz: 12.00 – 16.00) ale aby umówić się na wizytę należy dokonać wcześniejszej rejestracji dzwoniąc pod numer tel. 01482 336332 lub wysyłając wypełniony formularz ze strony: http://www.luvhull.co.uk/assets/Uploads/Community-Gynaecology-Self-Referral-Form.pdf

pod adres:

Community Gynaecology


Conifer: 4th Floor

Wilberforce Health Centre
6-10 Story Street

HULL

HU1 3SA

Nie warto więc wybierać się do na wizytę z dr Leśnym bez uprzedniej rejestracji na określony dzień i godzinę ponieważ taka wycieczka prawdopodobnie nie zakończy się widzeniem z lekarzem.