Cleaner job in Hull.W obecnych czasach kryzysu, każda w miarę stała praca, będzie nas cieszyła. Niezależnie od tego, czy będziemy sprzątać biura, fabryki czy też domy, będziemy należeli do ogromnej grupy ludzi zajmujących się porządkowaniem. Oczywiście poza stałością kontraktu, będzie nas rownież interesowała stawka godzinowa.

Warto zauważyć, że popyt na usługi sprzątania jest postrzegany jako mniej podatny na spowolnienie gospodarcze niż występuje to w innych sektorach, ponieważ sprzątanie nadal pozostaje koniecznością.Zapraszamy do poniższego podsumowania pracy sprzątaczy/cleaner’ów w UK wraz ze spisem najpopularniejszych agencji pracy oraz wyszczególnieniem zakresu zarobków.

Sektor sprzątania dotyczy wszelkich form porządkowania począwszy od domów, pojazdów, sklepów, okien, a skończywszy na czyszczeniu ulic, autostrad, dywanów itp.

Uważa się, że w Wielkiej Brytanii:

– kontrakty sprzątaczy wynoszą około £5,6 miliardów.

– Istnieje około 448.400 osób pracujących w tym przemyśle w ponad 32.000 firm.

– Emigranci stanowią 37% pracowników tego sektoru.

– 86% wszystkich firm sprzątających zatrudnia 10 lub mniej pracowników.

Poszukiwanie pracy.

Najpopularniejszą metodą zdobycia pracy jest skierowanie swych kroków do Jobcentre Plus lub agencji pracy. Warto dowiedzieć się, gdzie znajdują się agencje pracy w naszym miejscu zamieszkania, przy czym należy pamiętać, że w Wielkiej Brytanii są agencje oferujące zatrudnienie w większości sektorów, są jednak też takie, które poszukują pracowników wyspecjalizowanych tylko w jednej dziedzinie np. pielęgniarki czy nauczyciele.
Rozwiązania techniczne znacznie ułatwiły nam poszukiwanie pracy. O wiele wygodniej jest zapoznawać się z ofertami pracy poprzez Internet siedząc sobie w zaciszu naszego domu. Poniżej podajemy najpopularniejsze strony z ofertami pracy. Zwróć uwagę, że do niektórych agencji należy przesłać swoje CV bądź się po prostu zarejestrować.

Jobcentre Plus

Job Search 

Job Site 

Monster

Total Jobs 

CW Jobs 

Jobs

Top jobs 

Reed

Oczywiście w Internecie można znaleźć więcej stron z ofertami pracy, więc jeśli szukasz zatrudnienia jako sprzątacz, po prostu wpisz w wyszukiwarce: job cleaner uk/albo miasto w którym mieszkasz.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: http://finanse24.co.uk/znajdz-prace-jako-sprzatacz-cleaner-w-uk-i-dowiedz-sie-co-sie-z-tym-wiaze/

źródło: finanse24.co.uk