Do świąt Bożego Narodzenia został ponad tydzień. Okazuje się, że na spotkanie z Mikołajem nie trzeba czekać aż tak długo. W wielu miejscach w mieście i okolicy pojawia się ten zimowy ulubieniec dzieci (i nie tylko) z Bieguna Północnego. Gdzie można spotkać św. Mikołaja? Poniżej zamieszczamy listę magicznych miejsc w Hull i okolicy:

  1. The Deep Tower Street – atrakcja dostępna dla wszystkich zwiedzających, dodatkowo każde dziecko dostanie w prezencie pluszową przytulankę.
  2. Hull Land Train Crimbo Express – wybierz się z dzieckiem na przejażdżkę specjalnym pociągiem. Świąteczny pociąg jedzie do szopki znajdującej się przy Streetlife Museum, koszt: dziecko – 5 funtów (w tym prezent od św. Mikołaja), dorosły opiekun – 1 funt. Pociąg kursuje od poniedziałku, 14 grudnia, do środy, 23 grudnia.
  3. Prospect Shopping Centre – darmowe zdjęcia ze św. Mikołajem w sobotę, 19 grudnia, w godzinach 12.00 – 15.00.
  4. The Promenades Shopping Centre, Bridlington.
  5. Northpoint Shopping Centre, Goodhard Road – św. Mikołaj rozdaje dzieciom darmowe upominki, możliwe jest też (za niewielką opłatą) zdjęcie ze Świętym.
  6. Princes Quay Shopping Centre – w grocie schowanej w pięknym zamku czeka na dzieci św. Mikołaj ze swoimi pomocnikami – pięknymi elfami. Ponadto w każdy czwartek (godz. 18.00) i sobotę (godz. 14.00) specjalne przedstawienie z bohaterami bajki „Kraina Lodu”.
  7. Southwood Garden Centre, Cottingham – groty św. Mikołaja pilnują cztery renifery, które za drobną opłatą można nakarmić. Dzieci otrzymają od Świętego drobny upominek.
  8. Langlands Garden Centre, Shiptonthorpe – na spotkanie ze św. Mikołajem można przyjść w od soboty, 19 grudnia do czwartku, 24 grudnia (godz. 11.00 – 16.00).
  9. Coletta & Tyson, Woodmansey – w grocie św. Mikołaja spotkać można renifera. Wejście – 6 funtów.
  10. Hornsea Freeport, Rolston Road – spotkanie ze św. Mikołajem w weekendy (godz. 11.00 – 16.00). Na miejscu – warsztaty plastyczne. Wejście – 5 funtów.