Centrum Hull będzie wypełnione świąteczną radością od tego tygodnia!

Sezon świąteczny rozpocznie się siedmiotygodniowym programem muzycznym i oświetleniowym każdego dnia/wieczoru na placu, począwszy od piątku 19 listopada.

Ponadto w trzy soboty grudnia (4, 11, 18) centrum miasta ożyje dzięki świątecznemu teatrowi ulicznemu. Wróżki, szczudlarzy, spacerujące brukselki, oświetlone świąteczne prezenty na rolkach, Mikołaj jeżdżący na sofie i mobilna zakonnica grająca na pianinie to tylko niektóre z postaci wychodzących na ulice w każdą sobotę w godzinach 11-15.

„W te święta centrum miasta jest gotowe na przyjęcie gości w prawdziwie świątecznym stylu. Cieszę się, że mogę włączyć światła i rozpocząć sezon. Wspaniale jest widzieć, że każdy, kto robi świąteczne zakupy, będzie się bawić światłami, muzyką i występami, w tym specjalnymi animacjami przez cały listopad i grudzień. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć wiele szczęśliwych twarzy w przyszłym tygodniu, gotowych na rozpoczęcie świąt!” – powiedziała Radna Lynn Petrini.

Świąteczne oświetlenie wypełni: Ferensway, Brook Street, Paragon Street, Jameson Street, King Edward Street, Prospect Street, Bond Street, Lowgate and Market Place, High Street, Scale Lane, Whitefriargate, Silver Street, Princes Dock Street, Alfred Gelder Street, Carr Lane i Albion Street. Kingston Square i Hull Marina również zostaną udekorowane.

Oprócz świerku królowej Wiktorii dodatkowe choinki ozdobią także pasaż Hepworths, targ Trinity, muzeum StreetLife i galerie sztuki Ferens.

 

Zatem można już zacząć życzyć Sobie –
WESOŁYCH ŚWIĄT! 🙂