W Wielkiej Brytanii robienie biznesu jest dużo łatwiejsze niż w Polsce więc czemu nie spożytkować naszych polskich doświadczeń, polskiej kreatywności i pracowitości na pracę dla siebie? Śmiemy twierdzić, że nikt tu w Anglii wcześniej tego nie robił. Nikt nie da Ci aż tyle i aż tak prawdziwej, praktycznej wiedzy, która pochodzi wprost od praktyków biznesu, wprost od ludzi, którzy prowadzą swoje małe lub duże firmy, od ludzi dokładnie takich samych jak Ty tylko być może robiących coś więcej i w trochę inny sposób, od ludzi myślących innymi kategoriami.

Nasi mówcy:

Sławek Muturi – inwestor i podróżnik z Polski; człowiek wolny finansowo. Jego firma (mzuri.com.pl) zarządza kilkuset nieruchomościami na wynajem. Zwiedził wszystkie kraje na świecie. Twórca i prezes stowarzyszenia 'Mieszkanicznik’ (mieszkanicznik.com.pl). Autor książek o inwestowaniu w nieruchomości i o wolności finansowej; autor bloga 'Fridomia’ (fridomia.pl). Jest absolwentem 'London Business School’.

Marek Niedźwiedź – przedsiębiorca i inwestor. Prowadzi swoje biznesy od 2003r a od 2010r mieszka w Anglii. Zarobił już milion i stracił już milion a teraz znowu wraca do gry. Jest właścicielem i dyrektorem w firmach: 'AmbiStaff Recruitment Agency’ (www.AmbiStaff.co.uk), 'Aexea Consulting’ (www.aeXea.co.uk), Mar-Pro Invest Ltd oraz kilku innych. Prowadzi audycję radiową 'Okiem Niedźwiedzia’ w radio 'Kontestacja’ (kontestacja.com). Redaktor naczelny magazynu Biznesmen (www.biznesmen.co.uk). Więcej informacji o Marku znajdziesz na stronie marekniedzwiedz.com.

Michał Krajewski – przedsiębiorca i inwestor w nieruchomości. Po skończeniu Politechniki Warszawskiej wszelkimi sposobami próbował dostać się na studia oficerskie we Wrocławiu ale ze względu na podwójne obywatelstwo nie został przyjęty. Wyjechał do Anglii i w 2009r założył firmę Polsteel Ltd (www.polsteel.co.uk) zajmującą się produkcją stali konstrukcyjnej dla przemysłu budowlanego. Jest pasjonatą systemów i procedur operacyjnych dzięki którym, firma może się rozrastać do dużych rozmiarów utrzymując przy tym standardy jakości. Wspólnie z żoną prowadzi również firmę obsługującą inwestorów zainteresowanych nieruchomościami.

Teresa Krajewska – architekt i inwestor w nieruchomości, na drodze do wolności finansowej. Po skończeniu studiów na Politechnice Gdańskiej przez ponad dwa lata pracowała w Londynie w jednej z najlepszych firm architektonicznych na świecie 'Foster & Partners Architects’. Od ponad roku zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości w UK. Członek Residential Landlord Association. Współzałożyciel firmy zajmującej się kupowaniem i zarządzaniem nieruchomościami dla inwestorów zagranicznych i Polaków mieszkających w Anglii.

Kamil Cebulski – przedsiębiorca, były właściciel wydawnictwa elektronicznego, sieci reklamowej oraz drukarni. Był również właścicielem kilkudziesięciu sklepów internetowych. Rektor i prezes zarządu uczelni 'ASBIRO’ (Asbiro.pl). Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat. W wieku 21 lat zauważyły go media nazywając najmłodszym milionerem w Polsce. Kamil założył fundację promującą przedsiębiorczość – fundacja 'Kamil Cebulski Business Education’ (KCBE.pl).

Marzanna Olejniczak – dyrektor d/s rozwoju rynku szwajcarskiej firmy Vianesse, terapeuta naukowej koncepcji żywieniowej opracowanej na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem. Bizneswomen, kobieta sukcesu. Otwarta na życie, ludzi i wyzwania. Specjalistka i promotorka zdrowego stylu życia.


Program Seminarium:

9.30 – 10.00 Rejestracja uczestników; networking przy kawie.

10.00 – 10.10 Powitanie – Marek Niedźwiedź.

10.10 – 11.10 Michał Krajewski – 'Finanse w działalności gospodarczej’.

11.10 – 11.30 Przerwa.

11.30 – 13.00 Kamil Cebulski – 'Historia najmłodszego milionera w Polsce’.

13.00 – 13.45 Lunch, networking.

13.45 – 13.55 Wystąpienie sponsora głównego seminarium.

13.55 – 15.25 Sławek Muturi – 'Jak możesz osiągnąć wolność finansową kupując nieruchomości na wynajem w Polsce;

oraz – co to jest wolność finansowa, czym różni się od bogactwa, dlaczego nieruchomości,

dlaczego nieruchomości w Polsce, bariery i jak sobie z nimi poradzić’.

15.25 – 15.45 Przerwa na kawę.

15.45 – 16.15 Marzanna Olejniczak – 'Zdrowie a biznes; czyli proste sposoby dbania o zdrowie i sylwetkę podczas

wielogodzinnych dni pracy’.

16.15 – 16.40 Kamil Cebulski i Joanna Śliwka – 'Budujemy szkołę biznesu w Afryce’.

16.40 – 16.50 Przerwa.

16.50 – 17.30 Teresa Krajewska – 'Twoj pierwszy dom pod wynajem w UK’.

17.30 Zakończenie.


Kiedy to seminarium?: 21 kwietnia w niedzielę.

Gdzie?: Community Enterprise Centre, Cottingham Road, Hull, HU5 2DH. Parking darmowy.

Koszt?: to nie koszt ale inwestycja w cały dzień z naszymi mówcami – prawdziwymi biznesmenami i inwestorami, których poznasz osobiście, zadasz im swoje pytania i otrzymasz bezcenną wiedzę od nich. W cenie jest również catering – lunch (kanapki), kawa, napoje zimne, ciastka.

1-sza opcja: £25 – jeśli zapłacisz w dniu seminarium; pamiętaj, żeby zarezerwować miejsce już teraz – kontakt do nas tutaj.

2-ga opcja: £17 – jeśli zapłacisz przelewem bankowym lub przez PayPal najpóźniej do 19kwietnia do godz. 18.00; małżeństwa w tej opcji: £27.

>> REJESTRACJA <<