Malowanie twarzy, tworzenie zwierzątek i innych figur z balonów czy wspólne muzykowanie — to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na rodziny z dziećmi w Princes Quay Shopping Centre już w ten weekend.

Weekend to dobry czas, by spędzić kilka godzin w rodzinnym gronie. Dlatego centrum handlowe Princes Quay już po raz kolejny wychodzi z inicjatywą i organizuje rodzinny weekend. Tym razem uczestnicy zabawy, którą zaplanowano na sobotę i niedzielę, będą mogli między innymi pomalować sobie twarz na dowolny kolor, nauczyć się, jak z długich balonów robić figurki o kształtach przypominających choćby zwierzęta, czy wspólnie pośpiewać w rytm wesołego akompaniamentu. Rodzice będą mogli spróbować pysznego ciasta, przyglądając się, jak bawią się ich pociechy.

To wszystko i jeszcze więcej w ramach Vintage Tea Party, czyli imprezy, którą zaplanowano na sobotę. Wydarzenie odbędzie się na poziomie Harbour Deck centrum handlowego i potrwa od 11.00 do 15.30.

Warto podkreślić, że podczas imprezy będą zbierane pieniądze na wsparcie fundacji charytatywnej Cash for Kids.

W niedzielę centrum przygotowało natomiast imprezę o nazwie Mumbler Sunday. To wydarzenie skierowane do rodzin także z najmłodszymi dziećmi i niemowlętami. Przewidziano mnóstwo zajęć dostosowanych do wszystkich grup wiekowych. Wydarzenie potrwa od 12.00 do 15.00.

Menadżer Sarah Smith z centrum Princes Quay w Hull powiedziała, że imprezy organizowane w galerii handlowej zawsze cieszą się dużą popularnością. „Cieszę się, że możemy zaproponować naszym klientom tym razem aż dwa darmowe wydarzenia o charakterze rodzinnym, a przy tym poczęstować ich smacznymi ciastami. Zachęcam wszystkich rodziców do zabrania swoich pociech i pojawienia się w weekend w naszym centrum handlowym” — zapraszała Smith. Menadżerka podkreśliła również, że pieniądze, które uda się zebrać podczas zabawy, zostaną przekazane na szczytny cel.