hull.plScunthorpe to miasto oddalone od Hull niespełna 30 mil. Aby się tam dostać najlepiej wpierw pokonać rzekę Humber a później rozległe połacie terenów rolniczych po drugiej stronie rzeki. W Scunthorpe sporą część mieszkańców stanowią Polacy. Większość z nich zamieszkuje okolice ulicy Frodingham Road. To tam kwitnie handel polskimi produktami i tam najczęściej słyszy się polski język i w przechodniach łatwo rozpoznaje się Polaków. To tam również w przeciągu ostatnich kilku miesięcy powstał Polski Klub. Poniżej przedstawiamy jego ofertę przygotowaną przez właścicieli klubu.

KLUB ZNAJDUJE SIĘ W SCUNTHORPE NA ULICY SHEFFIELD STREET 81 ( TYŁY SKLEPU LONDIS NA FRODINGHAMAM ROAD / DAWNY PHONEIX 7 )

Polski Klub Kwadrat otwarty jest od wtorku do niedzieli w godzinach : od wtorku do czwartku 18.00 – 2.00 a od piątku do niedzieli 16.00 – 2.00. Wpisowe do klubu to koszt 3.00 funtów na rok. Osoba opłacająca wpisowe otrzymuje elektryczny klucz do drzwi klubu oraz regulamin.

ZAPISY DO KLUBU PROWADZONE SA W GODZINACH OTWARCIA.
KLUB ORGANIZUJE SOBOTNIE DYSKOTEKI NA KTORYCH USLYSZYCIE NAJLEPSZE POLSKIE HITY MUZYKI TANECZNEJ, R`N`B ORAZ TROCHE BIESIADNEJ NUTY. DODATKOWO O POLNOCY LOSOWANIE NAGROD (DARMOWE PIWO, WINO, WODKA, DRINKI)

CO DWA TYGODNIE W PIATKI ODBYWA SIE DANCING NA KTORYM USLYSZYCIE HITY OSTATNICH 30 LAT M.IN ABBA, GASOWSKI, MEC, WILKI, SZCZEPANIK, BONEY M , CZERWONE GITARY ITP.

KLUB KWADRAT JAKO JEDYNY W OKOLICY W GAMIE TRUNKOW POSIADA NALEWANE PROSTO Z BECZKI KEG PIWO LECH PREMIUM.

W KLUBIE ZNAJDUJA SIE : STOL DO GRY W POOLA ANGIELSKIEGO (BILARD) , TARCZA DO GRY W LOTKI (DART) , KARTY , ZNANA W POLSCE MASZYNA 'BOXER’ ORAZ W NAJBLIZSZYM CZASIE WZBOGACIMY OFERTE ROZRYWKOWA O MASZYNY TYPU 'JEDNOREKI BANDYTA’

OFERTA:

UMOZLIWIAMY WYNAJEM SALI TANECZNEJ NA WSZELKIEGO RODZAJU IMPREZY OKOLICZNOSCIOWE (WESELA, STYPY, URODZINY) ORAZ AEROBIK, BRYDZ, NAUKA TANCA, SZKOLA I INNE.

SALA WYPOSAZONA JEST W WLASNY BAR, MIEJSCA SIEDZACE DLA 80 OSOB, SPRZET GRAJACY, SWIATLA DYSKOTEKOWE, SCENE ORAZ ZAPLECZE.

ZAPEWNIAMY PELNY CATERING, OBSLUGE BARU I KELNEROW.

CENA WYNAJMU DLA CZLONKOW KLUBU TO JEDYNE 20.00 FUNTOW !!!

KONTKAT:

KRZYSZTOF LUB MICHAL
07955398548 LUB 07840208885